نمناک سرگرمیگوناگون زنده شدن مردی پس از 28 بار مرگ + عکس
زنده شدن پس از مرگ ، زنده شدن بعد از مرگ
مرد موتور سوار بعد از بارها ایست قلبی و شکستن جمجمه دوباره به زندگی بازگشت ، واقعه ای که تکرار چندین باره زندگی پس از مرگ برایش بود.
تاریخ انتشار : 13 مهر 1395

بازگشت مرد موتور سوار انگلیسی به زندگی و زنده شدن پس از مرگ

پاره شدن شریان های اصلی قلب، شکستن جمجمه، شکستن استخوان های پشت و بازوی راست و آسیب های جدی عصبی از جمله صدماتی است که بازگشت چندین باره به زندگی پس از مرگ را به یک مرد موتور سوار انگلیسی نسبت داده است.

 زندگی پس از مرگ 

زندگی پس از مرگ و ایست قلبی

ماجرای مردی که بعد از 28 بار مصدومیت و مرگ به زندگی بازگشت 

یک موتورسوار انگلیسی پس از اینکه بارها تصادف شدید داشته و در جریان آخرین تصادفش چندین بار با خطر مرگ مواجه شده است با تلاش پزشکان هنوز به زندگی خود ادامه می دهد. جالب اینجاست که سایت های گوناگون اینترنتی، خبر آخرین عمل جراحی وی را با عنوان «زندگی پس از 28 بار مرگ» منتشر کرده اند.

پاره شدن شریان های اصلی قلب، شکستن جمجمه، شکستن استخوان های پشت و بازوی راست و آسیب های جدی عصبی از جمله صدماتی است که به استیو نیکسون 44ساله در جریان تصادف اخیرش وارد شده است. وی در راه بیمارستان 5بار احیای قلبی شده و در بیمارستان نیز پس از 23بار ایست قلبی، از طرف تیم پزشکی احیای قلبی شده و به زندگی برگشته است. پزشکان تاکنون عمل های گوناگونی روی قلب وی انجام داده اند.

زنده شدن مردی پس از 28 بار مرگ + عکس

زنده شدن مردی پس از 28 بار مرگ + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10
برگرفته از همشهری آنلاین /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف