نمناک سرگرمیگوناگون وقتی عمرت به دنیا باشه یعنی این! + تصاویر
راننده جوان در یک حادثه رانندگی هولناک در حالی که کسی فکرش را نمیکرد زنده بماند جان سالم بدر برد.

زنده ماندن راننده بعد از سقوط از ارتفاع 50 متری!

یکی از اصلی ترین و مهم ترین عوامل مرگ و میر تعداد زیادی از انسان ها در طول روز، متعلق به سوانح و تصادفات جاده ای می باشد که این توسط برخی از رانندگان متخلف انجام می شود و علیرغم به خطر انداختن جان خود، جان انسان های دیگر را نیز به خطر می اندازند.

با این حال این دسته از رانندگان بر این باور هستند که قوانین رانندگی به هیچ وجه کاربرد خاصی ندارند و تنها کارهایی درست است که آنها آنرا تایید کنند و این در حالی است که تمام این قوانین توسط مردان قانون با مدت ها آزمایش و بررسی دقیق نوشته شده اند تا رانندگی را برای عموم مردم در نقاط مختلف آسان و سریعتر نمایند.

از این رو گاهی اوقات خبرهای مختلفی در این زمینه منتشر می شود که می توانند منجر به شوکه شدن هر یک از ما شوند. برای مثال روز جمعه گذشته طی گزارشی که به نیروهای اضطراری شد، تیمی متشکل از چهار کامیون آتش نشانی، پلیس و یک آمبولانس هوایی برای کمک به راننده ای که در موقعیت بدی گیر افتاده بود، اعزام شدند.

طبق گزارشات انجام شده، راننده که هنوز نامش منتشر نشده است، پس از عدم موفقیت در کنترل اتومبیل از میان صخره ها به ارتفاع 50 سقوط کرد و توانست با جراحات بسیار اندکی جان سالم بدر ببرد و یکی از نیروهای حاضر در صحنه او را فردی بسیار خوش شانس خواند.

با این حال روند درمان و نجات او بدین گونه بوده است که قایق کمک در کنار صخره ها حضور پیدا می کند بدین طریق توسط آنها به میزان قابل توجهی درمان می شود و سپس برای درمان و بهبودی کامل توسط این تیم به بیمارستان منتقل شد و صدمات وارد شده به او جدی نیستند و او اینک در حال بهبودی می باشد.

معجزه برای راننده پس از سقوط از ارتفاع 50 متری + تصاویر

وقتی عمرت به دنیا باشه یعنی این! + تصاویر
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 17
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 12 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف