زنده ماندن عجیب زن
حتما برای شما هم پیش آمده که هنگام مصرف قرص حس کنید دارو داخل گلویتان گیر کرد ، این اتفاق برای یک زن ایرلندی دردناک تر رخ داد به طوریکه قرص با بسته ی پلاستکی اش در گلوی او گیر کرد.

زنی که به مدت 17 روز با بسته پلاستیکی قرص داخل گلویش زندگی کرد

هشدارها و نکاتی که باید هنگام مصرف انواع قرص و دارو مطرح می شود را جدی بگیرید چراکه بی توجهی به آنها می تواند پایان عذاب آوری برایتان داشته باشد مثل خانمی که به جای یک عدد قرص بسته ی کامل قرص را قورت داد و ادامه ماجرا که در بخش سرگرمی و گوناگون از همه جای دنیا در نمناک خواهید خواند.

زنی که قرص را با بسته اش قورت داد 

این زن که اهل شمال ایرلند است نیمه های شب در حالت خواب و بیداری قصد خوردن قرص ضد درد خود را داشت که اشتباها قرص را با بسته ی پلاستیکی و محافظ قورت داد و 17 روز در این شرایط دردناک ماند تا در نهایت مشکل رفع شود. این که حدودا 40 سال دارد و ترجیح داده ناشناس باقی بماند بپس از آن اشتباه در مصرف قرص نیمه شب صبح زمانی که از خواب بیدار شد احساس کرد جسمی خارجی در گلویش گیر کرده است و فورا به بیمارستان رفت و به پزشک مراجعه کرد ؛ پزشک بعد از معاینه گوش و حلق و بینی او متوجه شد که هیچ مشکلی در تنفس وجود ندارد اما چنانچه بیمار می گوید جسمی خارجی داخل گلوی او گیر کرده است برای همین عکسبرداری تجویز شد .

نتیجه ی عکسبرداری تنها ردی از سایش در راه گلوی او را نشان داد و با تصور اینکه چیز خاصی نیست زن به خانه بازگشت اما بعد از چند روز همچنان درد احساس می شد و علائم کمتر نشده بود برای همین مجدد به بیمارستان مراجعه کرد ؛ این بار پزشک برای اطمینان خاطر بیشتر تجویز عکسبرداری از قسمت پشت گلوی او را داد و جالب است که این بار هم متوجه چیزی در نتیجه ی عکسبرداری نشد و به بیمارش یعنی همان زن بسته ی قرص قورت داده گفت بهتر است برای استراحت بیشتر به خانه برود در حالیکه زن بینوا همچنان درد داشت.

زنی که قرص را با بسته اش خورد

قرص در داخل گلوی یک زن 

این دردها ادامه پیدا کردتا اینکه او مجبور شد به بیمارستان دیگری مراجعه کند و تحت معاینه دقیق قرار گرفت . با آماده شدن نتیجه ی عکسبرداری ها او تازه توجه فاجعه شد و پزشک به او گفت که به جای قورت دادن قرص ، قرص را با بسته ی پلاستیکی اش قورت داده و در حال حاضر حدود 3 هفته است که این تکه ی خطرناک داخل گلویش گیر کرده است ؛ بله درست است او 17 روز با قرصی که از داخل بسته ی پلاستیکی با لبه های تیز خارج نشده بود داخل گلویش زندگی کرده و در کمال تعجب پزشک معالجش زنده مانده بود .

جالب تر این است که او اصلا به یاد نمی آورد قرص را با بسته ی پلاستیکی قورت داده باشد.

 

عاقبت قورت دادن قرص با بسته اش ! + عکس

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی