زندگی با جنازه

20 سال زندگی زن نابینا با جنازه فرزندش + عکس

تاریخ انتشار : 8 مهر 1395کد مطلب : 37378زمان مطالعه : 2 دقیقه
مادر نابینا بدون انکه بداند 20 سال با جنازه پسرش زندگی کرد و در نهایت با شکایت همسایگان از بوی بد ساختمان متوجه ماجرا شد.

زن نابینا نا دانسته 20 سال با جنازه فرزندش زندگی کرد

جسد مردی که 20 سال از ناپدید شدن می گذشت بطور اتفاقی در میان وسایل منزلش پیدا شد. جسد این مرد توسط یکی از بستگانش که برای سرکشی به منزل مادر نابینای او مراجعه کرده بود کشف گردید. مادر نابینای این مرد در طول این 20 سال همیشه از مفقود شدن ناگهانی پسرش در تعجب بود و فکر می کرد که پسرش بدون گفتن چیزی برای همیشه او را ترک کرده است.

زندگی با جنازه

زندگی با جنازه بعد از 20 سال فاش شد

بنا به گزارش روزنامه نیویورک پست، این پیرزن در طول این 20 سال همیشه بوی بدی را در خانه اش احساس می کرد اما بخاطر آشغال های زیادی که در منزلش جمع شده بود هرگز تصور نمی کرد که این بوی بد مربوط به جنازه پسرش باشد. بنا به گفته پلیس این کشف عجیب زمانی اتفاق افتاد که یکی از بستگان این پیرزن در مراجعه به منزل این زن، در طبقه بالا و در میان وسایل اتاق خواب، با استخوانهایی سالم و دست نخورده این پسر در حالی که یک شلوار جین و یک پیراهن و جوراب بر تن داشت روبه رو شد. این منبع پلیس این حادثه را شبیه به داستان فیلم روانی ساخته آلفرد هیچکاک می داند که در آن فیلم نورمن بیتس بعد از قتل مادرش جنازه اش را در اتاق زیر شیروانی نگهداری می کند. گفتنی است ماموران تحقیق این پرونده شدیدا بر این باورند که این زن نابینا در طول این 20 سال از زندگی با جنازه پسرش بی خبر بوده است.

زندگی با جنازه

 

20 سال زندگی زن نابینا با جنازه فرزندش + عکس

3.557
این مطلب مفید بود ؟4017
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
برچسب : پارسا خائف
وبگردی