نمناک سرگرمیگوناگون زندگی 20 ساله یک زن با روده داخل پلاستیک! + عکس
روده ، زندگی
یک زن چینی،در اقدامی عجیب 20 سال روده خود را در کیسه پلاستیکی حمل کرد چرا که هزینه جراحی آن را نداشت .

حمل روده، 20 سال در کیسه پلاستیکی

گاهی فقر و تنگدستی انسان ها را به کار های وا می دارد که بسیار متآثر کننده و غم انگیز هستند،پیر زن 80 ساله چینی که یک بار در سال 1970 بر اثر یک بیماری تحت عمل جراحی قرار گرفته بود به دلیل فقر مالی و نداشتن هزینه عمل جراحی مجدد، 20 سال روده خود را در داخل کیسه ای پلاستیکی در داخل لباسش حمل می کرد .

شوهر این زن بازنشسته که در روستایی در چین زندگی می کند می گوید که وضعیت دردناک همسرش از زمانی شروع شد که بر اثر بی دقتی جراح، عفونت بعد از انجام عمل جراحی از سالها پیش در روده اش گسترش پیدا کرده و موجب چسبندگی بافتهای روده به هم شد و در نهایت زخم وی بازماند . البته پزشکان سه سال بعد توصیه کردند که عمل جراحی انجام شود اما آنها تابحال قادر به پرداخت هزینه نبودند .

این زن به وضعیت دردناک خود در دفع ضایعات و مایعات بدنش و زندگی فقیرانه و سخت خود اشاره کرده و می گوید که در این سالها با مسکنی که دکتر روستا تجویزکرده و هر روز مصرف می کند، توانسته این وضعیت را تحمل کند .

روده خارج از بدن

حمل روده، 20 سال در کیسه پلاستیکی 

روده خارج از بدن

حمل روده، 20 سال در کیسه پلاستیکی

زندگی 20 ساله یک زن با روده داخل پلاستیک! + عکس

زندگی 20 ساله یک زن با روده داخل پلاستیک! + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از جام نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف