نمناک سرگرمیدیدنی ها زندگی دختر 8 ساله با مارهای کبری + تصاویر
مارهای کبری ، مار کبری
تصاویر عجیب و وحشتناکی از دختر 8 ساله ای که با مارهای کبری زندگی می کند در رسانه ها منتشر شده است که علاقه شدید این دختر را به مارهای کبری نشان می دهد.

دختر بچه 8 ساله همبازی مارهای کبری

برخی از کودکان خیلی نترس هستند و بر عکسی هم سن و سالان خود از شجاعت فوق العاده ای برخوردارند، «کاجول خان» که هشت سال دارد و در روستای «گاتامپور» در ایالت «اوتار پرادش» هند زندگی می کند با وجود اینکه سه بار توسط مارهای کبری گزیده شده است، اما هنوز با این خزندگان خطرناک زندگی می کند، به طوری که این حیوانات جای دوستان را برایش پر کرده اند.

مارهای کبری
پدر 55 ساله این کودک در این باره یادآور شد:من به مدت 45 سال است که در کار گرفتن مارها از خانه و محل کار مردم روستا هستم. به پسرم که هم اکنون 28 سال دارد آموزش مارگیری داده ام، اما دختر کوچکم در این مورد باهوش تر است.
 
مارهای کبری

این دختر بچه نیز افزود:علاقه ای به حضور در مدرسه ندارم. بهترین کار را بازی و معاشرت با مارهای کبری می دانم. این خزندگان سه بار از ناحیه شکم، گونه ها و بازو مرا مورد گزش قرار داده اند، اما پدرم با ترکیب خمیر، فلفل سیاه و کره مراحل درمان را انجام داد. البته هر سه بار من مقصر بودم؛ چرا که آنها را اذیت کردم. من دوستی ندارم. همه از من وحشت دارند.

زندگی دختر 8 ساله با مارهای کبری + تصاویر

زندگی دختر 8 ساله با مارهای کبری + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 28
برگرفته از پول نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 24 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف