نمناک سرگرمیدیدنی ها زندگی زن جوان با یوزلنگ ها! + تصاویر
یوزپلنگ ، چیتا
دوستی زن سوئیسی و یوزپلنگ جوان موضوع عکس هایی شد که به سرعت در شبکه های اجتماعی بازتاب یافت این تصاویر زیبا را همسر این زن ثبت کرده است.

 رابطه نزدیک زن جوان با یوزپلنگ

بسیاری از انسان ها علاقه شدیدی به حیوانات دارند و وقتی احساس تنهایی می کنند ، رو به حیوانات اهلی و خانگی می آورند و پیمان دوستی با آنها می بندند اما در این گزارش دوستی غیر عادی یک زن را با یوزپلنگ ها مشاهده می کنید که بتازگی در فضای مجازی منتشر شده است.

دوستی کم سابقه چند چیتای جوان با گردشگر جوان سوئیسی موضوع عکس هایی شد که به سرعت در شبکه های اجتماعی بازتاب یافت.

ماجرا از این قرار است که "جولیا ویمرلین"که همراه با همسرش "ژان" برای گذران تعطیلات به منطقه حفاظت شده "لانگ لوگ" در نامیبیا رفته بود برای دیدن سه چیتای جوان که در مزرعه یک کشاورز آزادانه زندگی می کردند عازم این منطقه شد. کشاورز نامیبیایی چندی پیش پس از آنکه مادر این سه چیتا را به ضرب گلوله از پا درآورده بود تصمیم گرفت توله های او را نگهداری کند و آنها را با خود به مزرعه آورد.

این چیتاهای جوان پس از ماه ها زندگی کردن با انسان اکنون تا اندازه ای به انسان ها عادت کرده و اهلی شده اند. جولیا در مواجهه با این چیتاهای بازیگوش سخت شیفته آنها شد و به نظر می رسد آنها هم در کنار او احساس تهدید نمی کردند. عکس هایی که ژان از نزدیک شدن جولیا به چیتاها برداشت نشان می دهد این شکارچی خطرناک که ماه ها است با انسان ها زندگی می کند رابطه دوستانه ای با او برقرار کرده است.

یوزپلنگ
 
یوزپلنگ
 
یوزپلنگ
 
یوزپلنگ
 
یوزپلنگ
 
یوزپلنگ
 
یوزپلنگ

زندگی زن جوان با یوزلنگ ها! + تصاویر

زندگی زن جوان با یوزلنگ ها! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از فرادید - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف