نمناک اخبارسیاست زندگی خصوصی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه + تصاویر
ولادیمیر پوتین ، زندگی شخصی ولادیمیر پوتین
برای نخستین بار تصاویری از زندگی خصوصی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه توسط سایت نیویورک پست منتشر شد.
تاریخ انتشار : 6 دی 1394

تصاویر خصوصی ولادیمیر پوتین

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه، هفته گذشته در مرکز تجارت جهانی مسکو نطق سالانه خود را در برابر هزار و 400 خبرنگار ایراد کرد و به توضیح و شرح سیاست های خارجی، اهداف بلند مدت برای روسیه و راهکارهای مبارزه با فساد اقتصادی پرداخت. نکته قابل توجه در این سخنرانی، برخی توضیحات وی درباره زندگی خصوصی و دختران 30 و 29 ساله اش بود زیرا پوتین به ندرت درباره خانواده خود صحبت می کند.
 
ولادیمیر پوتین و همسرش

عکس قدیمی از همسر و فرزند ولادیمیر پوتین

 
رئیس جمهور روسیه درمورد ماریا 30 ساله و کاترینا 29 ساله گفت:دو دخترم در روسیه زندگی می کنند و هرگز در کشوری خارجی اقامت دائم نداشته اند. هر دو در دانشگاه های روسیه تحصیل کردند و من به آنها افتخار می کنم. ماریا و کاترینا تحصیلشان را در روسیه پیگیری می کنند و همین جا به کار مشغول هستند. دخترهای من به 3 زبان پرکاربرد اروپایی تسلط دارند و حتی یکی از آنها به دو زبان شرقی نیز آشنایی دارد.
 
دختران ولادیمیر پوتین

عکس قدیمی دختران ولادیمیر پوتین

 
دخترهای ولادیمیر پوتین

عکس جدید از دختران ولادیمیر پوتین

 
نیویورک پست در ادامه نوشت:پوتین در حالی از دخترانش سخن می گفت که هیچ احساسی در چهره وی دیده نمی شد و البته این به دلیل بوتاکس های فراوان و جراحی های زیبایی است که رئیس جمهور روسیه بر روی صورت و پوست خود انجام داده است.
پوتین همچنین تاکید کرد:دخترانم و زندگی شخصی ام هیچ ارتباطی با کار و سیاست ندارند و به همین دلیل آنها را وارد درگیری های دیپلماتیک خود نمی کنم.
 
همسر ولادیمیر پوتین

عکس جدید از همسر ولادیمیر پوتین

 
بسیاری از کارشناسان از اظهار نظر اخیر پوتین درمورد دخترانش شگفت زده شدند زیرا سابقه نداشت وی تا این اندازه به شرح جزئیات زندگی خصوصی خود بپردازد. ماریا و کاترینا ثمره ازدواج اول پوتین هستند. ولادیمیر پوتین سال 1983 با "لیودمیلا شکربنوا" ازدواج کرد. این زوج سال 2013 رسما از یکدیگر جدا شدند تا شایعه ارتباط پوتین با دختری 25 ساله که از ورزشکاران مدال آور روسیه در رشته ژیمناستیک نمایشی بود، قوت بگیرد.
 
همسر دوم ولادیمیر پوتین

زن دوم ولادیمیر پوتین؟!

 

دختر ورزشکاری که ادعا می شودهمسر دوم ولادیمیر پوتین است

 
رسانه های سوئیس مارس (اسفند) گذشته با انتشار اخباری مدعی شدند، سومین دختر پوتین تحت تدابیر شدید امنیتی در این کشور به دنیا آمد و رسانه های روسیه از مخابره این خبر منع شدند. با گذشت نزدیک به یک سال، صحت این خبر تایید و یا تکذیب نشده است.

زندگی خصوصی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه + تصاویر

زندگی خصوصی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 62
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 51 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف