نمناک سرگرمیگوناگون زندگی چندش آور یک دختر با چند هزار سوسک ! + تصاویر
دختر سوسک ، سرگرمی نمناک
دختر9 ساله اتاقی پر از انواع و اقسام سوسک ها دارد ، سوسک هایی که با علاقه ای آنها مراقبت کرده و حتی می بوسدشان .

زندگی دختر 9 ساله با سوسک ها!

تا پیش از این همیشه شاهد آن بوده ایم که دختران و زنان از حشرات موزی به خصوص سوسک وحشت داشتند اما همیشه استثنا هم وجود دارد در این مورد هم "شلبی" 9 ساله می تواند یک استثنا باشد.

دختر سوسک 

زندگی دختری با سوسک ها

دختری که حیوان خانگی اش سوسک است و با آنها زندگی می کند !

"شلبی کونترمن" 9 ساله تعداد زیادی سوسک دارد و آنها را با عشق و علاقه در اتاقش نگه داری می کند ، سوسک هایی که حتی دیدن و شاید شنیدن اسمشان هم برای دختران دیگر غیرقابل تحمل باشد دوست داشتنی ترین موجودات از زبان "شلبی" هستند. ویدئوی منتشر شده از این دختر با حیوان خانگی عجیبش به خوبی نشان می دهد که او چقدر آنها را دوست داشته و به آنها وابسته است.

"شلبی" سوسک ها را می بوسد و آنها را داخل مخزن شیشه ای مخصوص قرار می دهد ؛ تمام این سوسک ها را او با عشق از جاهای مختلف جمع آوری کرده و به اتاقش آورده است تا صاحبت عجیب ترین حیوان خانگی باشد.

دختر سوسک

شلبی دختر عاشق سوسک ها در حال بوسیدن یک سوسک

دختر سوسک

او می گوید :اولین بار در سن 5 سالگی یک سوسک را برای خودم انتخاب کرده و به خانه آوردم حالا هزاران سوسک دارم که همگی آنها برای من مهم و دوست داشتنی هستند.

می خواهم با این کار به همه ثابت کنم که سوسک ها موجودات دوست داشتنی هستند و نباید آنها را کشت . والیدن "شلبی" با او هم عقیده نیستند و علاقه ای به این کار دخترشان ندارند ولی اجازه داده اند تا او حیوان یا بهتر است بگوییم حیوانات خانگی خود را در اتاقش نگاه داری کند.

زندگی چندش آور یک دختر با چند هزار سوسک ! + تصاویر

زندگی چندش آور یک دختر با چند هزار سوسک ! + تصاویر
:
امتیاز : 2.3 تعداد رای : 13
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف