دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمیگوناگون زندگی 47 ساله یک مرد در بیمارستان! + تصاویر
زندگی در بیمارستان ، بیمارستان
پیرمرد 70 ساله اهل بورسا، ترکیه، 47 سال عمر خود را در بیمارستان گذراند اما نه به خاطر بیماری بلکه چون جایی برای زندگی نداشت.
بازدید : 2,834 نفر

اقامت 47 ساله در بیمارستان

گاهی اوقات قرار گرفتن در بعضی شرایط دشوار انسان را وادار می کند تا هر سختی را به جان بخرد و به نوعی خود را با شرایط بوجود آمده وفق دهد، مثل مرد 70 ساله اهل بورسا، ترکیه که 47 سال گذشته را در بیمارستان زندگی کرد اما نه به خاطر بیماری بلکه چون جایی برای زندگی نداشت. 

عبدالله کُزان سال 1968 مدتی پس از اتمام خدمت سربازی پا به بیمارستان ایالت بورسا گذاشت. در ابتدا به خاطر سردرد بستری شد اما مدتی بعد از دکتر ها درخواست کرد که زمان بیشتری آنجا بماند چون جای دیگری را ندارد.

زندگی در بیمارستان

او از همان ابتدا با اوضاع بیمارستان کنار آمد و به قول خودش از زندگی در بیمارستان لذت می برد بنابراین هر بار که زمان ترخیص وی فرامی رسید، مدیریت بیمارستان نام وی را به عنوان بیمار جدید دوباره ثبت می کرد. در ازای این سخاوت بزرگ بیمارستان، او نیز هر وقت نیاز بود به کمک آن ها می شتافت مثلاً وسایل را جابجا می کرد و عکس های ام آر آی و اسناد اداری را به مقصد می رساند و مثل یکی از کارمندان آنجا به حساب می آمد.

زندگی در بیمارستان

کُزان که از بیماری آسم و دیابت رنج می برد، جمعه گذشته در اثر ازکارافتادن سیستم تنفسی از دنیا رفت. پس از مرگ وی مردی برای تحویل جسد عبدالله به بیمارستان مراجعه و ادعا کرد که برادر اوست که البته  مدارک شناسایی او این امر را ثابت کرد. برادر عبدالله با نام حسن کُزال به خبرنگاران گفت مرتب به برادرش سر می زده اما هیچ وقت نتوانست او را برای بازگشت به خانه راضی کند. 

زندگی 47 ساله یک مرد در بیمارستان! + تصاویر

زندگی 47 ساله یک مرد در بیمارستان! + تصاویر
4.213
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 11 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف