نمناک سرگرمیگوناگون زندگی در خوابگاه دانشجویی + تصاویر
خوابگاه دانشجویی ، عکس خوابگاه دانشجویی پسرانه
بخش مهمی از زندگی یک دانشجو که توام با خاطرات تلخو شیرین و گاه فراموش نا شدنیست، در ادامه تصاویری از زندگی در خوابگاه دانشجویی را مشاهده میکنید.

با آمدن مهر باز هم فصل جدیدی از زندگی یک دانشجو آغاز میشود فصلی پر از هیجان و استرس و دوری از خانواده و عزیزان چه بسا این جدایی لازمۀ پیشرفت دانشجو است چراکه زندگی مستقل وی در یک مکان آموزشی با افراد جدید پیوند میخورد و از اینجا یک زندگی جدید با رفتارها و عادتهای جدید شروع میشود و مزۀ یک زندگی دانشجویی شکل میگیرد.در ادامه متنی از یک زندگی دانشجویی در خوابگاه را میخوانید.

خوابگاه دانشجویی

ظرف های غذا نوبتی شسته می شود، اغلب هم باید به اندازه ای زیاد شده باشد که ارزش وقت گذاشتن داشته باشد، یعنی تا مرز نبودن هیچ ظرف دیگر باید پیش برود. رخت خواب ها هم وقتی قرار است دوباره برای خواب شبانه پهن شود،چه لزومی به جمع کردنش است.

غذای دانشجویی

کتابخانه نیز بهم ریخته، خب، تمام زندگی دانشجو با کتاب می گذرد کتاب هایی که هر روز باید چندتایشان را زیر بغل بزنند و بروند سر کلاس پس ضرورتی برای مرتب کردن آن هم نیست. بازی های گروهی پرسروصدا هم برای اوقات فراغت لازم است نمی شود همه اش کتاب خواند که. بحث و جدل هم که اصلا محلش دانشگاه است و تا صبح هم فرصت است، حالا میان شان پیدا می شوند کسانی که کمی مرتب تر از بقیه باشند، ظرف های غذایشان را به موقع بشویند، رخت خواب مرتب کنند و... اما این ها بخش های جدا نشدنی زندگی دانشجویی است، مزه زندگی دانشجویی به همین هاست، شاید یکی از بهترین مزه های دوران جوانی .

خوابگاه پسران

خوابگاه پسران

خوابگاه دانشجویی

پسران در خوابگاه

یخچال خوابگاه دانشجویان

تصاویر جالب از خوابگاه پسران

تصاویر خوابگاه پسران

خوابگاه دانشگاه

رستوران خوابگاه دانشجویی

خوابگاه دانشگاه پسران

درس خواندن پسران

عکسهای خوابگاه پسران

خوابگاه

عکس خوابگاه پسران 

خوابگاه دانشجویی ، زندگی در خوابگاه دانشجویی + تصاویر

زندگی در خوابگاه دانشجویی + تصاویر
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 50
برگرفته از عصربانک - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 48 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف