نمناک سرگرمیدیدنی ها زندگی 54 ساله زوج چینی در غار + تصاویر
غار ، زندگی در غار
یک زوج چینی 81 و 77 ساله که در غاری در نزدیکی شهر نانچونگ چین به مدت 54سال زندگی می کنند سوژه بسیاری از رسانه ها شدند.
بازدید : 1,834 نفر

زوج چینی که 54 سال است در غار زندگی می کنند

این زن و شوهر زندگی متفاوتی را در کنار هم تجربه می کنند و سالهاست به این شرایط خاص عادت کرده اند.لیانگ زیفو 81 سال دارد و همسرش لی سویینگ 77 ساله می باشد. این زن و شهور 3سال پس از ازدواجشان, غاری را در نزدیکی شهر نانچونگ چین پیدا کرده و تصمیم می گیرند که ادامه زندگی خودشان را در این غار سپری کنند. آنها در این غار 4 فرزند به دنیا آوردند. اطرافیان و مردم تصمیم گرفتند برای آنها خانه ای راحت تهیه کنند ولی آنها زیر بار همچین تصمیمی نرفتند.

غار

غار

در خانه ای که این زوج در غار احداث کرده اند، 3 اتاق خواب، یک پذیرایی و آشپزخانه ساخته اند که در کنار این ها محلی برای حیوانات و همچنین یک منبع برق نیز فراهم کرده اند و خوراکی های خود را از محصولاتی که در مزارع بالادست غار تولید می شود، تامین می کنند.

در کنار این زوج، 3 خانواده دیگر نیز در غار زندگی می کنند البته به گفته خودشان قبلا این تعداد 4 خانواده بوده که یکی از خانواده ها بعداً از غار نقل مکان کرده است.

غار

در زمان برداشت محصول، لیانگ با طناب خود را به بالای غار می کشد و سبدهای پر شده از محصولات را به بالا می کشد.

این زوج چینی که غار خود را آشیانه آرامش معرفی می کنند، خانه خود را خیلی دوست دارند و با تمام فشاری که مسئولان برای ترک آن وارد می آورند، حاضر به رها کردن منزلشان نیستند.

بر اساس ادعای این زن و شوهر چینی، آب و هوای درون غار بسیار مطلوب است و در تابستان خنک و در زمستان گرم می باشد و نیازی به پرداخت هزینه برای ایجاد دمای مناسب در درون غار نیستند.

غار

زندگی 54 ساله زوج چینی در غار + تصاویر

زندگی 54 ساله زوج چینی در غار + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از دانا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف