نمناک سرگرمیآیا میدانید زندگی بامزه و خنده دار فضانوردان در فضاپیما ! + فیلم
زندگی در فضاپیما ، فضانوردان در فضاپیما
فضانوردی تصمیم گرفت تا چند دقیقه از زندگی خودش در فضا پیما را برای مردم به انتشار بگذارد همانطور که می دانید در فضا به دلیل نبودن شرایط جاذبه همه چیز در هوا معلق است.

 زندگی فضانوردان در فضاپیما چگونه است؟! 

زندگی کردن در خارج از کره زمین همواره یکی از آرزوهای بزرگ بشر بوده است و بشر از همان ابتدا خواستار این بوده است که بتوانند از چیزهایی که برای او همانند معمایی بزرگ هستند پرده بردارد و آگاهی کامل نسبت به آن بیابد.

اما مشاهده فضا یا محیط خارج از کره زمین همواره برای انسان یکی از اولویت ها بوده و برای آن تلاش بسیار زیادی کشیده شده است که اینک می توان نتیجه را از فضاپیماهایی که توسط دانشمندان و محققان ساخته می شوند را مشاهده نمود و میزان پیشرفت ان ها بطور صعودی است.

اما با وجود این میزان پیشرفت و تکنولوژی هنوز سفر به خارج از کره زمین برای هر انسانی مقدور نشده است و تنها تعداد اندکی که در این زمینه تخصص دارند،موفق به مشاهده جو خارج از زمین شده اند.اما به نظر شما زندگی کردن در فضا چگونه است؟!

چه اتفاقاتی داخل آن رخ می دهد؟!این دو سوال شاید از اصلی ترین سوالات باشد که ممکن است در ذهن هر انسانی ظاهر شود.به همین دلیل یکی از فضانوردان روسی ، پس از رفتن به ایستگاه فضایی بین المللی ویدیویی را در صفحات مجازی خود منتشر کرد که یقینا می تواند برای شما کاربران بسیار مناسب و آگاهی دهنده باشد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

فضانورد معروف و محبوب کشور روسیه به نام "اولگ آرتمیف" پس از رفتن به فضا تصمیم گرفت تا در عرض چند دقیقه نحوه زندگی کردن در فضا را به عموم کاربران نشان دهد.به همین دلیل او تصمیم گرفت تا ویدیویی را فراهم سازد.

زندگی در فضاپیما

زندگی بامزه فضانوردان در فضا پیما

پس از این تصمیم جالب اولگ،او دوربینش را در دستانش می گیرد و داخل فضاپیما حرکت می کند که حرکت او چیزی شبیه به شناور ماندن یا پرواز است.او پس از به حرکت در آمدن دوستان و همکارانی که با آنها به فضا رفته بودند را مشاهده می کند و از کنار آنها عبور می کند و از قرار معلوم مشکلی در فضا پیما ایجاد شده بود و آنها در حال تعمیر فضا پیما بودند.این هنوز تایید نشده است ولی ویدیو ذیل گویای این می باشد که فضا پیما خراب شده است.

ویدیو آقای اولگ تنها در یک روز موفق به جذب 83000 کاربر به خودش شد و کاربران نیز نسبت به کار خلاقانه او واکنش نشان دادند و از او بسیار تشکر کردند .

 

ویدیو چگونگی زندگی فضانوردان در فضاپیما ؛

زندگی جالب و بامزه فضانوردان در فضاپیما! + فیلم

زندگی بامزه و خنده دار فضانوردان در فضاپیما ! + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف