نمناک سرگرمیدیدنی ها زندگی عاشقانه قدبلندترین دختر دنیا با همسرش! + تصاویر
قدبلندترین دختر ، قدبلندترین دختر دنیا
این دختر 17 ساله که قدبلندترین دختر نوجوان دنیا نام گرفته است دست در دست نامزدش در سواحل برزیل قدم میزد که سوژه عکاسان شد.

قدبلندترین دختر دنیا و نامزدش در سواحل برزیل

زندگی جذاب و رمانتیک این زوچ عاشق باوجود عجیب بودنش بسیار جالب و دیدنی است در این بخش ماجرای کوتاهی از زندگی این زوج خاص را می خووانید. به نظر میرسد این اختلاف قد 1 فوت و 4 اینچی هیچ تاثیری در رابطه عاشقانه این دو نداشته باشد.به گزارش پارس ناز الیسانی داکروز سیلوا 17 ساله با قد باور نکردنی 6 فوت و 8 اینچی اش با مردی با قد 5 فوت و 14 اینچ و 22 ساله نامزد شده است.

قدبلندترین دختر

این دختر اهل برزیل است و علت رشد بی رویه او توموری بود که درغده هیپوفیزش قرار داشت و تنظیم هورمون رشد او را متوقف کرده بود که با کمک پزشکان این تومور از بدن وی خارج شده است.او میگوید چیزی که مرا مجذوب همسرم کرده است شخصیت اوست. اخلاق او و برخوردش با دیگران و رفتارش با من است که برای من اهمیت داشت . او را خدا برای من انتخاب کرده است.نامزدش نیز در رابطه با زندگی مشترکشان و انتخابش میگوید:همه به من میگویند که چرا او را انتخاب کرده ام .

قدبلندترین دختر

او جدای از قد بلندش خصوصیات دیگری چون مهربانی و زیبایی دارد که نباید تحت تاثیر قد بلندش فراموش شود.این دختر به خاطر بلندی قدش همواره مورد تمسخر دوستانش در مدرسه قرار میگرفت و به همین دلیل درس و مدرسه را رها کرده است.او به همراه مادر و خواهرانش درخانه ای کوچک زندگی میکند.

قدبلندترین دختر

زندگی عاشقانه قدبلندترین دختر دنیا با همسرش! + تصاویر

زندگی عاشقانه قدبلندترین دختر دنیا با همسرش! + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
برگرفته از پرشین وی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف