نمناک سرگرمیگوناگون گدای 3 زنه با زندگی لاکچری و مرفه! + عکس
زندگی لاکچری گدا ، گدای ثروتمند
مردی با سواستفاده از معلولیت جسمی سالهاست درآمد خوبی از راه گدایی کسب می کند ، زندگی لاکچری گدای چند شغله با 3 زن در نوع خود جالب است.
تاریخ انتشار : 17 دی 1396

زندگی لاکچری یک گدای معلول!

زن و مرد ، دخترو پسرانی که برای گدایی مقابل شما دست دراز می کنند واقعا نیاز به کمک دارند ؟ همیشه نه چراکه برخی از متکدیان خود سرمایه ای پنهانی و قابل توجه دارند و همچنان به این کار زشت ادامه می دهند پس نمی توان باورکرد که هر گدا واقعا پول درخواستی را برای سیرکردن شکم گرسنه اش یا درمان بیماری فرزندش طلب می کند. از این حرفها که بگذریم در این بخش از سرگرمی نمناک از گدای ثروتمندی خواهیم گفت که زندگی مرفهی دارد.
Meet The Disabled Beggar With A Monthly Income Of INR 30,000, Multiple Side Businesses And 3 Wives
زندگی لاکچری گدا

عکس گدای معلول هندی با زندگی لاکچری 

درآمد بالای گدای هندی 

"چوتو" مرد معلولی است که درآمد ماهیانه خوبی از راه گدایی کسب می کند در حدی که هزینه های زندگی 3 همسر و فرزندانش را تامین کند ، بله این گدای مشهور هندی 3 همسر دارد و علاوه بر متکدی گری چندین شغل دیگر را نیز به خوبی انجام می دهد .
او که از لحظا جسمی دچار معلولیت است از این وضعیت برای جلب ترحم و دریافت پول از دیگران استفاده می کند و علاوه بر این کار یعنی گدایی به دست فروشی نیز مشغول است ، او همچنین یک فروشگاه ظروف پلاستیکی در روستای نزدیک محل زندگی اش دارد که توسط یکی از همسرانش اداره می شود.
او می گوید :هر 3 زن من در شرایط لاکچری و کاملا مرفه زندگی می کنند و ماهیانه چندین هزار دلار از من پول دریافت می کنند.
زندگی لاکچری گدا
 

گدای 3 زنه با زندگی لاکچری و مرفه! + عکس

گدای 3 زنه با زندگی لاکچری و مرفه! + عکس
:
امتیاز : 1.6 تعداد رای : 151
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 49 102
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف