نمناک اخبارجامعه افشای زندگی لوکس جراح پلاستیک قلابی توسط زن بیمار!
جراح پلاستیک ، جراح پلاستیک قلابی
دانشجوی انصرافی رشته پزشکی در اینستاگرام و لاین نقش دکتر جراح پلاستیک و زیبایی را بازی کرد. این مرد جوان خیلی زود به زندگی لوکس و اعیانی ای رسید تا اینکه رازش با تیزهوشی یکی از زنان بیمار فاش شد.
تاریخ انتشار : 23 فروردین 1395

زندگی لوکس جراح پلاستیک قلابی!

روز پنجم اسفندماه سال 94 زن جوان در دادسرای ویژه جرایم پزشکی ادعا کرد یک مرد که نقش «جراح زیبایی» با مهارت را بازی کرده است از وی 50 میلیون تومان گرفته و گریخته است.

با توجه به ادعاهای عجیب این زن بازپرس شعبه هفتم دستور داد تا تیمی از اداره 13 پلیس آگاهی تهران وارد عمل شود و پرده از تبهکاری های پزشک قلابی بردارد.

زن جوان که باور نمی کرد فریب خورده باشد به تیم پلیسی گفت:یکی از دوستان یک پزشک جراح پلاستیک را به من معرفی کرد. وقتی نزد دکتر معین که تبلیغات زیادی در اینستاگرام و لاین دارد رفتم، وی با چرب زبانی راضی ام کرد تا جراحی زیبایی کنم و از من 50 میلیون تومان گرفت.

 وی افزود:دکتر معین پس از گرفتن پول به بهانه مسافرت خارج از کشور زمان عمل جراحی را به تأخیر انداخت و در همین فرصت با مشورتی که دوستانم دادند به واسطه مشاوره از عمل جراحی منصرف شدم و به خاطر همین به خانه و مطب این پزشک که در یوسف آباد بود، رفتم تا پولم را پس بگیرم. وی با دیدن من و شنیدن ماجرا فرصت خواست تا پول را بازگرداند و وقتی سر موعد رسید باز به مطب وی رفتم و شنیدم آنجا را ترک کرده و اثری از وی نیست.

این زن گفت:برای یافتن این دکتر چاره ای جز رفتن به سازمان نظام پزشکی نداشتم آنجا پس از بررسی هایی که صورت گرفت راز شوک آوری را شنیدم که دکتری به نام «معین.ز» وجود خارجی نداشته است.

دکتر قلابی

 کارآگاهان که می دیدند در برابر یک پزشک قلابی هستند در بررسی صفحات اینستاگرام و لاین دیدند که مرد 34 ساله با پوشیدن لباس پزشکی و همچنین اعلام مشخصات خود تحت عنوان پزشک و جراح زیبایی به فریب زنان دست می زند که معین با همین روش زندگی اعیانی ای داشته و با خودروی لوکسی به ارزش 800 میلیون تومان تردد می کند و بتازگی آن را فروخته است. تیم پلیسی به اقدام های تخصصی و اطلاعاتی دست زد و پی برد که خانه جدید این دکتر قلابی در خیابان شهید جهان آرا در منطقه یوسف آباد است و با تحت نظر قرار دادن آنجا روز 16 فروردین ماه این مرد فریبکار را به دام انداختند.

 وقتی مشخص شد معین جوانی دیپلمه است وی در بازجویی ها گفت:چند سال پیش در آزمون ورودی دانشگاه در رشته پزشکی قبول شدم ولی به خاطر مسائلی از ورود به دانشگاه انصراف دادم. با این وجود در میان بستگان و دوستان نمی توانستم بگویم که دانشجوی پزشکی نیستم. پس از گذشت چند سال و در حالی که همه دوستان و بستگان مرا دکتر صدا می زدند ادعا کردم با پشت سر گذاشتن مقطع پزشکی در حال تحصیل در دوره تخصصی هستم.

وی گفت:خیلی زود در بین بستگان به عنوان پزشک متخصص معرفی شدم تا اینکه از طریق آنها و همچنین شبکه های مجازی با تعدادی از زنانی آشنا شدم که قصد انجام عمل جراحی زیبایی را داشتند. با طرح این ادعا که بزودی مطب خود را افتتاح خواهم کرد آنها را برای انجام معاینات پزشکی و صحبت درخصوص نحوه انجام عمل جراحی و هزینه های آن، به خانه ام دعوت می کردم و مدعی می شدم که جراحی در یک کلینیک مجهز پزشکی در منطقه نیاوران انجام خواهد گرفت و به این شیوه و ترفند اقدام به گرفتن پول از آنها می کردم.

افشای زندگی لوکس جراح پلاستیک قلابی توسط زن بیمار!

افشای زندگی لوکس جراح پلاستیک قلابی توسط زن بیمار!
: امتیاز : 5 تعداد رای : 12
برگرفته از ایسنا/م.ن
این مطلب مفید بود ؟
12 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف