زندگی مشترک
شاید شما احساس می کنید که در زندگی مشترکتان دیگر عشق مشاهده نمی شود،جالب است بدانید با خوردن چند مواد غذایی می توانید عشق را در زندگی مشترک بیشتر کنید.

زندگی مشترک عاشقانه با مصرف چند ماده ی غذایی

اگر احساس می کنید در زندگی خانوادگی با همسرتان دچار بی احساسی شده اید و دیگر شور و عشق و هیجان در زندگی شما و او جایی ندارد وقت آن است که با تغذیه سالم احساسات مثبت را تقویت کنید. 

 

آووکادو؛ معجزه قلب سالم برای آقایان

 با خوردن آووکادو می توانید علاوه بر حفظ سلامت جسمی، زیبایی پوست و موی خود را نیز برای سالها حفظ کنید که از عوامل مهم برای پایداری زندگی خانوادگی است. این میوه به ویژه برای سلامت قلب و عروق آقایان مفید است.
 
زندگی مشترک

حفظ عشق با چند مواد غذایی

بادام زمینی؛ دانه جادویی ابراز عشق و علاقه

 با خوردن این دانه دوباره مثل سالهای جوانی سرشار از احساس عشق و محبت به همسرتان می شوید. از این گذشته مصرف بادام باعث افزایش شانس باروری به دلیل وجود مواد مغذی موجود در آن چون سلنیوم و روی می شود.
 
زندگی مشترک

حفظ عشق با چند مواد غذایی

سایر خوشمزه های باورنکردنی اما موثر در عشق و محبت

 از دیگر خوراکی های مفید برای افزایش عشق و علاقه به همسر می توان به توت فرنگی، غذاهای دریایی چون ماهی های روغنی، لبنیات و پروتئین کم چرب اشاره کرد.
 
علاوه بر تغذیه این خوراکی ها که باید توسط زوج صورت گیرد، انجام ورزش و تناسب اندام، پوشیدن البسه مناسب و احساسات شاد و مثبت اندیشی نیز در ایجاد عشق و علاقه در زندگی موثر است.
 
زندگی مشترک

حفظ عشق با چند مواد غذایی

زندگی مشترک

حفظ عشق با چند مواد غذایی

ماده های غذایی که زندگی مشترک را عاشقانه تر می کند

56
این مطلب مفید بود ؟60
برگرفته از باشگاه خبرنگاران/ی
برچسب :
وبگردی