نمناک سرگرمیگوناگون زندگی پزشک با جسد معشوق اش + تصاویر
یک پزشک سالها با جسد معشوقش زندگی می کرد وی با اقداماتی عجیب جسد را در خانه اش نگه می داشت و شکل ظاهری جسد را تا چندین سال حفظ کرده بود.
بازدید : 4,884 نفر

ندگی یک پزشک با جسد معشوق!

ماجرای عجیبی که در ادامه این مطلب می خوانید از زندگی یک پزشک است که وقت خود را سالها با جسد زن مورد علاقه اش در یک خانه سپری کرده است."کارل تانزلر وونکوسل" یک میکروبیولوژیست و میکرب شناس در بیمارستان نیروی دریایی در ایالت فلوریدا بود. در سال 1931، بیماری به نام "هلن هویوس" با بیماری سل به او مراجعه کرد. کارل به شدت عاشق هلن شد.

کارل هر کاری می توانست برای نجات او انجام داد. اما تلاش هایش بی فایده بود و هلن درگذشت. اما عشق و عقده ی روحی کارل همچنان باقی ماند.

تانزلر در سال 1877 در شهر "درسدن" در آلمان متولد شد. وی در دهه 1910 به استرالیا رفت تا به مطالعه الگوهای آب و هوایی بپردازد. اما در عوض به مهندسی و کارهای الکتریکی علاقه مند شد و در استرالیا ملکی خریداری کرد و تا آغاز جنگ جهانی اول آنجا ماند.

پزشک

کارل پس از پایان جنگ به آلمان رفت و سه سال با مادرش زندگی کرد. در سال 1920 ازدواج کرد و صاحب دو دختر شد. دختر کوچکش در سن ده سالگی بر اثر بیماری دیفتری فوت کرد. تانزلر به کوبا رفت و از آنجا توانست وارد آمریکا شود.

کارل به فلوریدا رفت که خواهرش نیز در آنجا زندگی می کرد. خانواده اش نیز به آن ها ملحق شدند. سال بعد، خانواده اش را در "زفیرهیلز" ترک کرد و در بیمارستان نیروی دریایی "کی وست" در فلوریدا مشغول به کار شد.

در سال 1930 بیماری بیست ودوساله به نام "هلن هویوس" را ملاقات کرد. هلن یک دختر زیبای آمریکایی- کوبایی بود و تانزلر عاشقش شد. او ادعا می کرد در دوران کودکی رؤیاهایی درباره "کنتس آنا کنستانتینا وون کوسل" می دید که زنی زیبا با موهای مشکی بود. تانزلر هلن را تجلی کنتس آنا در دنیای واقعی می دانست.

پزشک

النا لکوندسا دوکوسل (هلن هویوس)

هویوس ازدواج کرده بود. اما شوهرش پس از سقط جنین او را ترک کرد. هلن مبتلا به سل بود و تقریباً تمام خانواده اش از این بیماری مرده بودند. آن زمان هیچ درمانی برای این بیماری وجود نداشت؛ بااین حال تانزلر سعی کرد با انواع داروها هلن را نجات دهد.

تانزلر هرروز به ملاقات هلن می رفت و برایش جواهرات و لباس های گران قیمت می برد. کارل عشق خود به هلن را اعتراف کرد؛ اما با هیچ گونه ابراز محبتی از سوی هلن مواجه نشد.

پزشک

تلاش های خلاقانه ی "تانزلر" برای نجاتِ "هویوس" مؤثر نبود و چند ماه بعد وی درگذشت.

تانزلر هزینه مراسم تشییع جنازه او را پرداخت کرد و از والدین هویوس اجازه گرفت تا برایش در گورستان "کی وِست" مقبره ای بسازد.

پزشک

کارل تانزل؛ 1940

او هر شب به مقبره هویوس می رفت و در سال 1933 جسد او را از قبر در آورد و به خانه خود برد. کارل ادعا می کرد هلن را دیده است که می خواسته او را از قبر در آورد. کارل استخوان های جسد را با سیم و چوب لباسی به هم وصل کرد. پوست جسد را که هرروز تجزیه می شد با پارچه ابریشمی آغشته به موم جایگزین می کرد. با ریزش مو از پوست سرِ تجزیه شده ی جسد، با موهای هویوس کلاه گیس درست کرد. مادر هویوس موهای دخترش را جمع کرده بود و پس از مراسم تدفین آن ها را به کارل داد.

کارل حفره شکم و قفسه سینه جسد را با پارچه های کهنه پرکرده بود تا فرم اصلی بدنش حفظ شود. لباسی زنانه بر تن جسد کرده بود و دست هایش را نیز با دستکش پوشانده بود. به جسد جواهرات آویزان کرده بود و آن را روی تخت نگه می داشت. کارل مقدار زیادی عطر و مواد ضدعفونی کننده و نگه دارنده استفاده می کرد تا بوی تعفن جسد در فضا پخش نشود.

در سال 1940، شایعاتی پخش شد که کارل تانزلر جسدی در خانه خود دارد. خواهر هلن با شنیدن این خبر به خانه کارل رفت و جسد را دید. تانزلر بازداشت شد. وضعیت روحی روانی اش موردبررسی قرار گرفت اما به عنوان بیمار روانی دسته بندی نشد.

زندگی پزشک با جسد معشوق اش + تصاویر

زندگی پزشک با جسد معشوق اش + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 18
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 18 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف