زنی که انگشت هایش خورده شد
یک زن چینی حین انجام کارهای خانه دچار زخم کوچکی شد که بدون توجه به آن به کارهای خود ادامه داد، اما بی توجهی به این زخم پایان ناخوشایندی برای او داشت.

اتفاق هولناکی که در اثر بی توجهی به یک زخم برای انگشتان دست یک زن افتاد

زنی 53 ساله که تنها با نام خانم "ژانگ" از استان هوبی در چین شناخته شده است و نام و تصویرش منتشر نشده است، بریدگی کوچک درمان نشده ای روی دستش داشت که بی توجه به آن وقتی مو جب قانقاریا شد بسیار شوکه شد. زنی که بریدگی کوچک دستش را درمان نکرده رها کرده بود وقتی هشت انگشتش سیاه شد وحشت کرد.

اتفاق باورنکردنی برای زن چینی 

این زن در حالی که کارهای خانه را انجام می داد، دچار جراحتی ریز شد از آنجا که این بریدگی جزئی بود،زن توجهی به آن نکرده و آن را به حالت عادی گذاشته تا درمان شود. اما طبق گزارش شبکه تلویزیونی چین دو روز بعد او متوجه کبودی در اطراف زخم شد که پس از آن در بین انگشتانش پخش شد؛ طوری که تمام دست چپ او، به جز انگشت شستش، و انگشت کوچک دست راستش سیاه شده بود و تصاویری که در این بخش از نمناک مشاهده می کنید در بخشی نشان می دهد که چطور بافت انگشتان او ضعیف شده است و به قول پزشک معالج به نوعی خورده شده اند البته نه معنای واقعی خوردن ولی تخریب و ضعف چنین حالت مشابهی را ایجاد کرده است.

زنی که انگشت هایش خورده شد!!

اتفاق وحشتناکی که برای زن چینی رخ داد

خانم ژانگ پس از مراجعه به پزشک به او گفته شد که در هشت انگشتش قانقاریا دارد و همانند رنگ سیاه پوستی، دست های سیاه بسیار خشک، دردناک و به تدریج بی حس شدند. خوشبختانه پس از درمان در بیمارستان، علائم بیماری او بهبود یافته است با این حال، پزشکان هشدار داده اند هر کسی که علائم مشابهی داشته باشد باید سریعا به دنبال کمک پزشکی باشد.

زخمی که انگشتان دست یک زن را خورد

خورده شدن انگشتان دست زن چینی 

قانقاریا بیماری است و زمانی اتفاق می افتد که بافت بدن می میرد ؛ این بیماری معمولا به دلیل جراحت و یا عفونتی که باعث از دست رفتن خون می شود ایجاد شده و اغلب انگشتان دست و پا، را تحت تاثیر قرار می دهد با این حال، قانقاریا می تواند در داخل بدن، به اندام ها و ماهیچه های داخلی آسیب برساند بنابراین توصیه می شود هر گونه زخم و جراحتی را جدی گرفته و با توجه صحیح ان را درمان کنید.

 

زخمی که انگشتان دست یک زن را خورد + تصاویر 16+

25
این مطلب مفید بود ؟23
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
برچسب :
وبگردی