نمناک سرگرمیگوناگون زنی که با دماغش میلیونر شد + عکس
دماغ ، قوی ترین بینی جهان
دماغ یک خانم او را به ثروت و شهرت جهانی رساند به طوری که زئیس کارخانه ای تصمیم به بیمه کردن بینی این زن 48 ساله گرفت.
بازدید : 14,274 نفر

زنی با دماغ پولسازش

یکی از وظیفه های اصلی دماغ استشمام بوهای مختلف است که برای برخی ضعیف و برای دسته ای دیگر قوی عمل می کند اما در دنیای استثناها حس بویایی زنی 48 ساله حیرت انگیز شد.

خانم کاکس 48 ساله در یک کارخانه تولید پنیر کار می کند و وظیفه اصلی اش بو کردن و تشخیص دادن میزان آماده شدن پنیرهای تولیدی است. او شامه ای بسیار قوی دارد و می تواند تشخیص بدهد که پنیرها خوب فرآوری شده اند یا خیر.او در کار خود به قدری مهارت دارد که رییس کارخانه و هیئت مدیره همان کارخانه تصمیم گرفتند بینی این خانم میانسال را به ارزش پنج میلیون پوند بیمه کنند.

 دماغ پولساز

دماغ پولساز زنی که پنیر آماده شده را با شامه قوی تشخیص می دهد

 البته شاید بسیاری فکر کنند بینی این خانم باید خیلی بزرگ باشد که چنین مهارتی دارد اما در واقع بینی او کوچک است. این بینی پولساز باعث شده است تا خانم کاکس در طول یک سال 25 هزار پوند هم درآمد داشته باشد. وی درباره شغل و بینی اش می گوید:باید خیلی مراقب باشم که به بینی ام آسیبی نرسد. من حس خوبی نسبت به شغلم دارم و از همان کودکی حس بویایی ام قوی بود.155 کمپانی و کارخانه تولید پنیر در طول سال بیش از 15 هزار تن پنیر برای بریتانیا و دیگر کشورهای دنیا تولید می کنند. 

زنی که با دماغش میلیونر شد + عکس

زنی که با دماغش میلیونر شد + عکس
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 54
برگرفته از ایرنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 40 14
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف