نمناک سرگرمیگوناگون زنی که بعد از 17 ماه بارداری هنوز زایمان نکرده است+ عکس
بارداری ، بارداری طولانی مدت
زن جوان چینی می گوید که 8 ماه از پایان دوره بارداری اش می گذرد اما هنوز موفق به زایمان نشده است .
تاریخ انتشار : 28 مرداد 1395
بازدید : 25,012 نفر

طولانی ترین بارداری تاریخ

دوره طبیعی بارداری 9 ماه طول می کشد اما یک زن چینی به دلیل مشکل در جفت جنینش شاید طولانی ترین بارداری تاریخ را تجربه کرده است. وانگ شی می گوید دست کم هشت ماه از وعده زایمانش می گذرد. به او گفته اند در فوریه سال 2015 باردار شده و نه ماه بعد همراه همسرش کانگ ژی وی به بیمارستان مراجعه کرده است تا عمل زایمان را انجام دهد.

بارداری طولانی

بارداری طولانی زن جوان چینی

 اما پزشکان بیمارستان استان مرکزی هونان به او گفتند آماده وضع حمل نیست و به ناقص بودن جفت اشاره کردند.

 وانگ می گوید:«من و همسرم بعد از آن، هفته ای یک بار به امید وضع حمل به بیمارستان مراجعه کرده ایم. هزینه معاینات برایمان سنگین بوده است اما صبرمان را از دست نداده ایم.» وانگ از هنگام بارداری دو سال پیش تا کنون، 25.2 کیلوگرم وزن اضافه کرده، اما هنوز از حمل کودک درون شکم خود خسته نشده است.

 او می گوید این بارداری طولانی مدت، باعث نشده است در خانواده و بین آشناها، انگشت نما شود اما می افزاید:«بابت این بارداری طولانی، احساس شرم دارم. امیدوارم بتوانم ماه بعد وضع حمل کنم.»

 پزشکان می گویند جفت او در مرحله2 قرار دارد که به معنی وضعیت جفت توسعه نیافته است.این وضعیت در یک مورد از هر 200 مورد بارداری رخ می دهد و در نهایت، باعث مسدود شدن نسبی یا کامل دهانه رحم می شود. وانگ خواستار این شده که قبل از رسیدن بارداری اش به 18 ماه، با عمل سزارین بتواند کودک 3 کیلو و 800 گرمی اش را به دنیا بیاورد.

زنی که بعد از 17 ماه بارداری هنوز زایمان نکرده است+ عکس

زنی که بعد از 17 ماه بارداری هنوز زایمان نکرده است+ عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 57
برگرفته از میرر /ن
این مطلب مفید بود ؟ 48 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف