نمناک سرگرمیگوناگون کشتن شوهر بخاطر نخریدن مرغ ! + عکس
نام مرغ بعد از قرار گرفتن در سرتیتر اخبار گرانی ها و تغییرات قیمت حالا وارد اخبار حوادث و جنایی شده است در حدی که نبود او موجب بروز درگیری خونینی بین زن و شوهر جوان شد.

زنی شوهرش را به خاطر پای مرغ کشت !

زنی بعد از اینکه شوهرش فراموش کرد پای مرغ بخرد، با چاقو او را کشت. "وو شوچان" توسط همسرش در خانه اش در شرق چین، به ضرب چاقو کشته شد. زنی متهم است که شوهرش را به وسیله چاقوی میوه خوری، بعد از اینکه فراموش کرده بود پای مرغ برای شام بخرد، کشته است. بنابر اخبار محلی، زمانی که مرد بدون پای مرغ به خانه برگشت، با همسرش مجادله داشت ؛همسر او متهم است که چاقو را برداشته و پدر دو فرزندش را کشته است.

خانواده آقای شوچان بیان کرده اند که عروسشان بعد از ازدواج بدخلق و لوس شده بود ؛ در کمال ناباوری چنانچه در بخش سرگرمی نمناک می خوانید او مدام شوهر خود را مورد ضرب و شتم قرار می داد ولی او هرگز تلافی نمی کرد.این زوج که یک دختر و یک پسر دارند، بنابر گفته همسایه ها هر روز جر و بحث داشته اند.

کشته شدن مردی توسط همسرش

 زنی که به خاطر پای مرغ شوهرش را کشت 

مادر مرد می گوید:زمانی که همسر پسرم به او گفته بود برای شام پای مرغ بخرد، او در یک جلسه کاری بوده است و فراموش کرده که در راه خانه، ان را تهیه کند ؛ در زمان حمله مادر مرد ( مادر شوهر) داخل حمام بوده و وقتی که صدای جیغ نوه اش را می شنود با عجله از حمام خارج می شود و می بیند که پسرش در خون غرق است.

ماجرای کشتن مردی به خاطر مرغ

 زنی که شوهرش را با چاقو کشت 

آقای شوچان به بیمارستان برده شد، ولی در آنجا فوت کرد. متوفی و همسرش بعد از اینکه اصرار داشت که مادرشوهرش در زیرزمینی بدون پنجره زندگی کند، اختلاف پیدا کرده بودند. پلیس به دلیل این که تحقیقات در حال انجام است، هیچ جزئیاتی از ماجرا، منتشر نمی کند.

زن چینی شوهرش را به خاطر نخریدن مرغ کشت !

کشتن شوهر بخاطر نخریدن مرغ ! + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف