نمناک اخبارجامعه ماجرای زنی که هووی فیلیپینی اش را حسابی کتک زد!
هووی فیلیپینی ، عروس و مادرشوهر
زهرا زنی است که در دعوا با مادرشوهرش از وجود هووی فیلیپینی اش باخبر شد و طی یک حمله خونین زن فیلیپینی را کتک زد.
تاریخ انتشار : 8 فروردین 1396

راز هووی فیلیپینی لو رفت

دعوای عروس و مادرشوهر کافی بود تا راز هووی خارجی فاش شود. چندی پیش یک زن خارجی در حالی که صورتش زخمی بود، خود را به پلیس کلانتری رساند و از حمله خونین زن ناشناسی پرده برداشت. 

 

عروس و مادرشوهر

این زن فیلیپینی که به سختی فارسی حرف می زد، به افسر نگهبان گفت:در حال تماشای تلویزیون بودم که زن ناشناسی زنگ خانه را به صدا درآورد و خواست جلوی در بروم.

وقتی در حیاط را باز کردم، زن عصبانی که قدی بلند داشت و لاغراندام بود، بدون هیچ حرفی به سمت من حمله کرد و مرا به باد کتک گرفت.

شوکه شده بودم و قدرت دفاع از خودم را نداشتم تا اینکه بعد از دقایقی زن خشمگین که حرف هایی از بدبختی و انتقام می زد، به آرامی و قدم زنان از کوچه بیرون رفت.

با توجه به مرموز بودن این دعوای زنانه، بازپرس دستور داد تا تیم ویژه ای از تجسس کلانتری از آن رازگشایی کنید.

ماموران در گام نخست سراغ همسر این زن رفتند و متوجه شدند «امیر» در یک شرکت تجاری کار می کند و مرتب برای خرید و سفارش جنس به یکی از شهرهای آسیای شرقی می رود.

ماموران که احتمال می دادند زن ناشناس برای انتقامگیری از امیر دست به این کار زده است، در گام بعدی به شرکت امیر رفته و در آنجا شروع به تجسس کردند.

در این شاخه از تحقیقات و در حالی که امیر در سفر خارجی بود، ماموران با ادعاهای عجیبی از سوی همکاران امیر روبه رو شدند و آنها ادعا کردند وی 10 سال پیش ازدواج کرده و صاحب یک پسر 5ساله است.

یکی از کارکنان شرکت، وقتی شنید زن خارجی ادعا کرده همسر امیر است، با تعجب به ماموران گفت:امیر سال ها می شود که با زنی به نام «زهرا» ازدواج کرده و نمی دانیم زن خارجی چطور ادعا کرده که همسر امیر است.

همین سرنخ ها کافی بود تا ماموران زهرا را عامل حمله به زن خارجی معرفی کنند، اما برای اطمینان منتظر ماندند تا مسوول خرید شرکت از سفر کاری اش برگردد.

امیر وقتی به ایران بازگشت، نزد پلیس Police رفت و گفت:سال هاست که ازدواج کرده ام و به خاطر کارم به مسافرت های خارجی زیادی می روم که در این سفرها با زن فیلیپینی آشنا شدم و بعد از مدتی به هم علاقه مند شدیم.

وی افزود:پس از ازدواج با این زن به ایران آمدیم و خانه ای برای وی تهیه کردم و در حالی که هر دو همسرم از ازدواج اول و دومم خبری نداشتند، با آنها زندگی می کردم و چون زیاد به سفر می روم کسی به رفتارها و نبود من در خانه شک نمی کرد.

این مرد گفت:با توجه به مشخصاتی که همسر خارجی ام داده است، احتمال می دهم کتک کاری از سوی زهرا باشد، اما نمی دانم چطور از این ماجرا باخبر شده است.

ماموران در گام بعدی سراغ زهرا رفته و در حالی که وی ناراحت بودم، با صدایی پر از غم گفت که می خواسته انتقامش را از هووی خارجی بگیرد.

زهرا درباره کتک کاری اش به ماموران گفت:از همان روز نخست زندگی ام رابطه خوبی با خانواده همسرم نداشتم و در این مدت با همه بدرفتاری های شان ساختم و زندگی ام را ادامه دادم تا اینکه چندی پیش وقتی به خانه مادرشوهرم رفته بودم، وی زیر لب کنایه می زد و از اینکه با امیر زندگی خوبی داشتیم، حرف هایی زدم که مادرشوهرم با نیش و کنایه من را مسخره کرد.

ابتدا سکوت کردم، اما دیگر شنیدن کنایه هایش برایم سخت و غیرقابل تحمل بود و در جواب حرف هایش از وی گله کردم و پاسخ رفتار تندش را دادم.

وی ادامه داد:در حالی که جر و بحث ما بالا گرفته بود، ناگهان مادر امیر گفت که پسرم حق داشت برای آرامش زندگی اش با زن خارجی ازدواج کند و بعد از آن سکوت کرد.

باورش برایم سخت بود و همین حرف باعث شد بیشتر رفتارهای امیر را زیر نظر بگیرم تا اینکه از برادر کوچکم خواستم به صورت پنهانی همسرم را تعقیب کند.

با این تعقیب پنهانی خانه هووی خارجی ام، شناسایی شد و وقتی از رفتن همسرم به خارج از کشور اطمینان پیدا کردم، برای انتقام گیری سراغ این زن رفتم و وقتی زن خارجی را دیدم، به وی حمله ور شدم.

این زن ادامه داد:منتظر بودم تا امیر از سفر بازگردد تا تکلیف زندگی ام را بدانم که پلیس به سراغم آمد.

امیر وقتی دید ماجرای زندگی های پنهانی اش فاش شده، گفت:قصد داشتم بعد از مدتی همسرانم را به هم معرفی کنم تا این مشکلات پیش نیاید و حالا نمی دانم چه کنم. بنابر این گزارش، زهرا به خاطر کتک کاری در اختیار ماموران قرار گرفت تا زن خارجی رضایتش را اعلام کند.

توصیه کارشناس

یک روان شناس درباره این پرونده گفت:خانواده ها قبل از ازدواج بچه های شان به دید بازتری تحقیق کنند و دختران و پسران نباید به خاطر مخالفت هایی که دو خانواده با هم دارند، زندگی شان را شروع کنند.

همانطور که دیده شد حتی اگر این راز فاش نمی شد، هیچ وقت عروس جوان و خانواده همسر نمی توانستند روزهای خوبی را با هم داشته باشند و این روند زندگی به خاطر فشارهایی که روی مرد خانواده است، باعث بروز مشکلاتی در زندگی اش می شود که برایفرار Escape از این بحث ها در رسیدن به آرامش دست به کارهایی می زنند. امیر چون می خواست هم مادرش را از خودش راضی نگه دارد و هم همسرش زهرا را پایبند خانواده اش کند، در اختلافات آنها شرکت نکرده و خودش زندگی پنهانی جدیدی را شروع کرده است، چراکه در کنار زن خارجی هیچ حرف و حدیثی را نمی شنید آرامش را بیشتر حس می کرد، اما این ازدواج ها به طور غیرمستقم روی زندگی افراد تاثیر خواهد داشت.

درست است که امیر قصد داشته با گذشت زمان دو هوو را با هم آشنا کند، ولی نارضایتی مادر با همسر اول باز هم در این ماجرا باعث اختلاف می شد.

پس برای اینکه زندگی بی دردسر و آرامی داشته باشیم، بهتر است دو طرف خانواده ها با تحقیق بیشتر با هم آشنا شوند و با رضایت کامل بچه های شان را به زندگی جدید راهنمایی کنند و نباید از روی احساس برای مرحله ازدواج تصمیم گرفت.

 

 

ماجرای زنی که هووی فیلیپینی اش را حسابی کتک زد!

ماجرای زنی که هووی فیلیپینی اش را حسابی کتک زد!
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
برگرفته از رکنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف