نمناک اخبارسیاست زن ایرانی کاخ سفید را گلکاری می کند + عکس
کاخ سفید ، زن ایرانی در کاخ سفید
کاخ سفید توسط یک زن ایرانی هنرمند گلکاری می شود."میشل اوباما،" همسر "باراک اوباما،" رئیس جمهور آمریکا، یک بانوی ایرانی را به عنوان مسئول گلکاری جشن و مراسم کاخ سفید انتخاب کرد.
تاریخ انتشار : 29 شهریور 1394
بازدید : 7,650 نفر

"هدیه روشن" زن ایرانی هنرمند کاخ سفید را گلکاری می کند

"میشل اوباما،" همسر "باراک اوباما،" رئیس جمهور آمریکا، یک بانوی ایرانی را به عنوان مسئول رسیدگی به امور گل و گیاه کاخ سفید انتخاب کرد. "هدیه روشن غفاریان،" همراه با خانواده در سنین کودکی به آمریکا مهاجرت کرده بود و 25 سال سابقه کار در حوزه گل و گیاه را در کارنامه دارد.

زن ایرانی در کاخ سفید

هنرنمایی زن " هدیه روشن" ایرانی در کاخ سفید

"هدیه روشن" 25 سپتامبر (3 مهر) در ضیافت شام "باراک اوباما" و "شی جین پینگ،" رئیس جمهور چین، مسئول تزئینات گل و گیاه این مراسم خواهد بود. سپس وی از 18 اکتبر (26 مهر) رسما کار خود را به عنوان باغبان ارشد کاخ سفید به شکل تمام وقت آغاز می کند.
بانوی ایرانی در 25 سال گذشته تزئینات بیش از هزار مراسم بزرگ و رسمی را برعهده داشت. "میشل اوباما" در باره وی گفت:من و همسرم به دنبال بهره بردن از خلاقیت بالای خانم روشن در امور گل و گیاه هستیم. او می تواند مهمانی و مراسم کاخ سفید را با استفاده از گل های خارق العاده خود زیباتر کند.

زن ایرانی کاخ سفید را گلکاری می کند + عکس

زن ایرانی کاخ سفید را گلکاری می کند + عکس
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 34
برگرفته از افکار نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 29 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف