نمناک اخبارسیاست حمله زن ایرانی به ساختمان یوتیوب در آمریکا + عکس
زن ایرانی ، حمله به یوتیوب
طبق اعلام رسانه ها، فردی که شب گذشته در ساختمان یوتیوب در کالیفرنیا چند نفر را زخمی و سپس اقدام به خودکشی کرد یک زن ایرانی تبار به نام نسیم نجفی اقدم می باشد.
تاریخ انتشار : 15 فروردین 1397

حمله نسیم نجفی اقدم زن ایرانی تبار به ساختمان یوتیوب

به گفته برخی رسانه ها، ویدیوهایی از نسیم نجفی اقدم در شبکه های اجتماعی به زبان های انگلیسی و فارسی موجود است که در آن ها وی از حذف ویدیوهای خود توسط یوتیوب شکایت دارد.

پلیس سان برونو ایالت کالیفرنیای آمریکا اعلام کرد که عامل تیراندازی در مقر یوتیوب زنی 39 ساله بوده و هویت وی مشخص شده است.

به گزارش شبکه خبری سی ان بی سی، مقام های پلیس کالیفرنیا اعلام کردند که عامل تیراندازی در مقر یوتیوب در شهر سن برونو شناسایی شده و یک زن ایرانی تبار به نام «نسیم نجفی اقدم» بوده است.

 همچنین برخی منابع مدعی شده اند که این زن در شبکه های اجتماعی فعالیت گسترده ای داشته و همچنین گیاهخوار و حامی حقوق حیوانات بوده است.

 به گفته برخی رسانه ها، ویدیوهایی از نسیم نجفی اقدم در شبکه های اجتماعی به زبان های انگلیسی و فارسی موجود است که در آن ها وی از حذف ویدیوهای خود توسط یوتیوب شکایت دارد.ویدیوهای وی در یوتیوب بیش از یک میلیون بازدید کننده داشته است و در آنها از سانسور ویدیوهای خود توسط یوتیوب شکایت کرده بود.

 این در حالی است که مقام های پلیس گفته اند انگیزه وی از این تیراندازی مسائل خانوادگی بوده است.

 نسیم نجفی اقدم شب گذشته (عصر سه شنبه به وقت محلی) اقدام به تیراندازی در مقر یوتیوب در شهر سن برونو در ایالت کالیفرنیای آمریکا کرد.

 وی پس از زخمی کردن سه نفر، خود را به ضرب گلوله کشت. 

نسیم اقدمی

 

نسیم نجفی اقدم ایرانی تبار که گفته می شود عامل تیراندازی یوتیوب است

 

نسیم نجفی؛ از حذف در یوتیوپ تا شب خونین سن برونو!

عامل تیراندازی در یوتیوپ مشخص شد. او یک خانم ایرانی امریکایی 39 ساله به نام نسیم نجفی اقدم است. بنابر اخبار نسیم اقدم در این حادثه در نهایت خودکشی کرده است. اما چرا نسیم اقدم در یوتیوپ اقدام به تیراندازی کرد؟

 صنم بیاناتی: وقتی نام او را در یوتیوپ جستجو می کنید، فیلم های زیادی از نسیم نجفی اقدم دیده می شود. بیشتر فیلم های او مربوط به ورزش هایی است که انجام می دهد. در عین حال نسیم نجفی اقدم یک وب سایت به نام نسیم سبز نیز دارد که در آن به ورزش و برنامه غذایی گیاهخواری پرداخته است که در کنار آنها برنامه های تبلیغاتی هم دیده می شود.

در حالی که نگاهی گذرا به فعالیت های نسیم نجفی زندگی او را مبتنی بر ورزش و گیاهخواری و برنامه های منطبق بر سلامت نشان می دهد ناگهان نام وی به عنوان عامل تیراندازی یوتیوپ منتشر می شود.

نسیم نجفی اقدم اخیرا ویدئویی از خود منتشر کرده که این ویدئو در یوتیوپ قابل دسترسی است. او در این ویدئو گلایه های خود از یوتیوپ را مطرح می کند می گوید مورد تبعیض قرار گرفته و یوتیوپ ویدئو های او را فیلتر کرده است چون این ویدئوها، قدیمی و جدید بازدید کننده های زیادی داشته و حالا یوتیوپ می خواهد مانع از بازدید آنها شود.

او همچنین درباره حمله یوتیوپ به کانال فارسی اش با عنوان نسیم سبز می گوید و معتقد است برنامه های او که به سلامت زندگی مردم می پردازد فیلتر و از دسترس خارج شده در حالیکه ویدئو هایی که مشکل اخلاقی دارند در دسترس هستند و بچه ها هم می توانند آنها را تماشا کنند.

در وب سایت نسیم نجفی هم مطالب مشابهی از این دست به چشم می خورد. او مدعی شده از سوی مروجان گوشتخواری تهدید شده است و در جایی دیگر در حالیکه کارمندان یوتیوپ را "کوته فکر" خطاب کرده اینطور نوشته که اکانت او فیلتر شده و کارمندان یوتیوپ کانال های فارسی وی را تحت کنترل دارند.

نسیم نجفی اقدم در قسمت دیگری به فارسی نوشته:یوتیوپ کانال های من رو فیلتر کرده تا بیننده نگیرند.

همه اینها در حالیست که به نظر می رسد اختلاف نسیم اقدم نجفی با یوتیوپ به سال 2016 بازمی گردد و بر اساس آنچه که او در سایت خود منتشر کرده فیلترها از همان زمان شروع شده.

در سایت نسیم نجفی همچنین ویدئوهایی درباره کشتار حیوانات و شکنجه آنها پیش از کشتن برای مصرف غذایی منتشر شده است.

همه این شواهد و قرائن نشان از این دارد که نسیم نجفی اقدم، 39 ساله، به شدت در حوزه ورزش و گیاهخواری در فضای مجازی از جمله یوتیوپ و اینستاگرام فعال بوده است و البته مهمترین نکته درباره او اختلاف حدودا دو ساله اش با یوتیوپ است که می تواند دلیلی بر اتفاقات شب گذشته در کالیفرنیای امریکا باشد که از دل همه آنها نام "نسیم نجفی اقدم" به عنوان عامل تیراندازی یوتیوپ بیرون آمد؛ کسی که خود نیز در این حادثه به دلیل خودکشی از پا درآمد. پلیس هنوز اطلاعات بیشتری درباره این اتفاقات ارائه نکرده است.

سایت

 

حمله نسیم نجفی اقدم به ساختمان یوتیوب

حمله زن ایرانی به ساختمان یوتیوب در آمریکا + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از ایرنا ، خبرآنلاین - /م
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف