نمناک سرگرمیگوناگون زنی که 260 هفته است بارداره ! + تصاویر
زن بادار ، مشکل عجیب زن باردار کارمند آمریکایی
دوران بارداری یک خانم کارمند به جای 9 ماه 65 ماه طول کشیده است . این زن بادار خبرساز که هم اکنون 1825 روز از حاملگی اش می گذرد هنوز برای زایمان آماده نیست.

زنی را ببینید که 260 هفته باردار است!

دوران بارداری زنان به چندین هفته و ماه و روز تقسیم بندی می شود ، 37 تا 40 هفتگی روزهای سختی برای مادر باردار است چرا که به دلیل سنگین شدن وزن بدن او دیگر قادر به انجام کارهای روزمره حتی فعالیت های شخصی خود هم نیست حال تصور کنید دوران حاملگی بیش از 40 هفته طول بکشد!

 زن بادار

عکس زن بادار در هفته ی 260 حاملگی

رکورد بارداری طولانی و باورنکردنی زن آمریکایی :

" لورن " زن جوانی است که هم اکنون 260 هفته و 5 روز است که جنینش را در شکم خود نگاه داشته است تا تحت حمایت پرداختی های مرخصی زایمان قرار گیرد.

درک سختی و مشکلات او کار سختی نیست و به راحتی می توان حدس زد که چگونه و در چه مواقعی او جدا ناتوان از انجام کاری می شود ، زمانی که قصد استفاده از آسانسور را دارد باید بارها جهت ورود خود را تغییر دهد تا مبادا دچار آسیب شود.

 زن بادار

زن بادار 65 ماهه

به گزارش people.com این زن یکی از 86 درصد کارمندانی است که هیچ پرداختی برای دوران مرخصی زایمان نخواهد داشت به این دلیل که کشور آمریکا تنها کشوری است که گزینه کم هزینه و پرداختی دوران زایمان را در قانون خود جای نداده است.

زن بادار

عکس زن بادار خبرساز آمریکایی

نویسنده ی این مقاله در انتهای مطلب به لحنی طنز می گوید :احتمالا با شرایط خاص کاری برای زنان باردار در آمریکا ، این زن بتواند فرزند خود را تا دوران رفتن به مهد کودک به دنیا بیاورد.

زن بادار , عکس حاملگی باورنکردنی 65 ماهه یک زن

زنی که 260 هفته است بارداره ! + تصاویر
:
امتیاز : 2.7 تعداد رای : 93
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 50 43
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف