نمناک اخبارحوادث زن جوان از خودرو راننده شیاد به بیرون پرید
زن جوان ، مرد شیاد
زن جوان بعد از اینکه متوجه نیت شیطانی راننده شد برای حفظ عفت خود و در امان ماندن از تجاوز به بیرون از ماشین پرید و به کما رفت.
تاریخ انتشار : 30 بهمن 1393
بازدید : 11,012 نفر

خبر به کما رفتن بانوی سرپرست خانوار 47 ساله نکایی برای نجات خویش از دست یک متجاوز به عنف، موضوعی بود که مرا به بخش آی‎سی‎یو بیمارستان امیر مازندرانی ساری کشاند.

نگاه ملاقات‎کنندگان به آن‎سوی شیشه دوخته شده بود، دختری با نگاه محزون فقط اشک می ریخت، قرآن در دستش، زیر لب آیه ‎به ‎آیه تلاوت می کرد و با نگاهی غم ‎بار به آن طرف شیشه توجه همه را به خود جلب می کرد.
زمزمه ها زیاد بود، در کنار همراهان بیماران بخش آی‎سی‎یو قرار گرفتم، سر صحبت را باز کردم.
«ف» دختر خانم «م» اهل نکا، رمقی برای صحبت نداشت، سایر بستگان را به من معرفی کرد تا به طور کامل به شرح وقایع بپردازند.
رضا که خود را همسر خواهر خانم «م» معرفی کرد، پاسخگوی سؤالات من شد، او به شرح واقعه پرداخت و گفت:خانم «م» در تاریخ 24 آذر ماه ساعت هشت صبح هنگامی که برای رفتن به محل کار نکا را به مقصد ساری ترک می کرد، در مسیر «سه راه زاغمرز» که خودروهای خطی و غیرخطی مسافران را جابه جا می کردند، سوار ماشین جوانی شد که با خودروی پژو نقره ای رنگ ایستاده بود تا مسافر خود را تکمیل کند.
در همین هنگام راننده مسیر موردنظر خود را میدان خزر ساری اعلام کرد، این راننده با همین یک مسافر مسیر را به سمت ساری ترک کرد.
 
کما
 
این خانم متوجه شد که قبل از رسیدن به پلیس راه ماشین به مسیر دیگری منحرف شده و به راننده هشدار داد که چرا مسیر را اشتباه می رود و راننده با اعلام اینکه گواهینامه ندارم و پلیس راه جلوی مرا می گیرد، بحث را عوض کرد.
خانم «م» همچنان معترض بود و با خواهش و تمنا از راننده خواست که پیاده شود، حتی به او گفت اگر پول اضافه می خواهی، حاضرم پرداخت کنم تا پیاده شوم اما راننده گوشش بدهکار نبود، فقط می گفت تا یک ساعت دیگر به مقصد می رسیم و با سرعت مسیر را به مقصد شوم خود طی می کرد.
 در همین جرح‎ وبحث و درگیری، خانم خودش را از ماشین به بیرون پرت کرد و راننده در همان مسیر انحرافی با سرعت، راه خود را ادامه داد.
نجات جان این مسافر برایش مهم نبود اما این مادر پاکدامن تحمل شنیدن سخنان راننده و پذیرفتن ذلت را نداشت.
وی با اعلام اینکه خانم «م» از طریق باغبانی که در آن مسیر انحرافی تردد می کرد، پیدا شد، گفت:سه ماه در بیمارستان امام خمینی (ره) ساری بستری بود و با وجود آسیب های جدی که به او وارد شد، توانست با همراهانش ارتباط برقرار کند و حتی با صحبت هایش راننده را چهره شناسی کرد.
 رضا افزود:خانم «م» در تعریف وقایع آن حادثه می گفت:«همان موقع که از ماشین پرت شدم، با تمام قوا تلاش کردم که روی پاهای خودم بایستم تا در زمان مشخص به محل کارم که در شهرک صنعتی ساری بود، برسم اما قادر به حرکت نبودم.»
همراه این بیمار با بیان اینکه از راننده شکایت رسمی شده و پرونده در دستگاه قضایی در حال بررسی است، تصریح کرد:«ی» متولد سال 70 و اهل یکی از روستاهای ساری است که دارای پرونده های متعددی در زمینه زورگیری، سرقت و تعرض به نوامیس است و در حال حاضر در زندان به سر می برد.
وی ادامه داد:در حال حاضر چهار روز است که این مادر پاکدامن و فداکار به کما رفته و در بخش آی سی یو بیمارستان بستری است و پزشک معالجش وضعیت جسمی، کلیوی، کبد، ضریب هوشی و تنفس وی را مناسب نمی داند.
خانواده این خانم که برای حفظ عفت زنانه و مادرانه جان خود را فدا کرده است، از مسئولان امر خواستند تا نظارت بیشتری در مسیرهای پرتردد داشته باشند.

زن جوان از خودرو راننده شیاد به بیرون پرید

زن جوان از خودرو راننده شیاد به بیرون پرید
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 103
برگرفته از فارس - /ن
این مطلب مفید بود ؟ 99 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف