زن جوان

این زن جوان 70 سال سن دارد!! + تصاویر

تاریخ انتشار : 13 خرداد 1396کد مطلب : 50526زمان مطالعه : 2 دقیقه
زن جوان 70 ساله! خانمی که بعد از یک دوره درمانی تصمیم می گیرد برای همیشه از نوعی ماده غذایی فاصله گرفته و به سراغ ورزش برود برای داشتن چهره ای جوان و سرزنده مشهور شد.

زن 70 ساله ای که بسیار جوان تر از سن واقعی اش به نظر می رسد

کم نیست تعداد زنانی که برخلاف سن واقعی شان چهره ای جوان و سرزنده دارند که البته هر کدام از آنها برای حفظ این نعمت الهی رازهایی داشته و دارند . عکس هایی چالش برانگیز از مادرو دخترانی که کاربران نمی توانستند مادر را تشخیص دهند و یا زن جوانی که با راه رفتن کنار پسرش دیگران را به اشتباه انداخت تا اینکه او را نامزد پسرش تصور کنند نمونه هایی از این دسته زنان هستند.
در این بخش از سرگرمی نمناک خانمی را معرفی می کنیم که با گذشت سالها از دوران پیری هنوز جوان و سرزنده است. 

28 سال دوری از مصرف شکر زن 70 ساله را جوان کرد!

"کارولین هارتز" 70 ساله امروز 28 سال است که زندگی بدون مصرف شکر را تجربه می کند و همین عادت سالم تغذیه ای چهره و جسم او را در این وضعیت حفظ کرده است.
زن جوان

عکس زنی که در 70 سالگی هنوز جوان و سرحال است

زن جوان

عکس زن 70 ساله در کنار نوه اش

راز های جوان ماندن زن 70 ساله 

"هارتز" هیچ تناسبی با سن واقعی اش ندارد و به جز اعضای خانواده و دوستانی که او را سال هاست می شناسند هیچ کس نمی تواند باور کند که او در دهه هفتم به زندگی اش بسر می برد.
کارولین راز اصلی جوان ماندن اش را حذف شکر و خوراکی های فرآوری شده از برنامه غذایی اش می داند به عقیده او مصرف صبحانه ای کامل حاوی پروتئین موجب شده تا روند پیری اش متوقف شود.
هارتز هرگز بدون استفاده از کرم ضد آفتاب از خانه بیرون نمی رود و به نظرش گرفتن حمام آفتاب کاری بسیار مضر برای سلامت پوست است .
او در ادامه می گوید در 30 سالگی پزشکان با جراحی غده سرطانی از داخل بینی ام مرا دوباره به زندگی بازگرداندند پس از گذشت چند سال از آن ماجرا تصمیم گرفتم بدنم را در برابر هر نوع بیماری ایمن سازم اما انتظار نداشتم که تغییر در تغذیه موجب جوانی و سرزندگی من در این سن شود.
زن جوان

تنیس ورزش مورد علاقه زن جوان 70 ساله

این زن جوان 70 سال سن دارد!! + تصاویر

4.759
این مطلب مفید بود ؟554
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
نظرات
وبگردی