نمناک اخبارسیاست زن داعشی که در حملات پاریس خودش را منفجر کرد + عکس
زن داعشی ، زن تروریست
اولین زن داعشی کشور فرانسه یکی از عاملان حمله تروریستی گروهک تکفیری داعش به پاریس بود. این زن مجرم یکی از قاچاقچیان مواد مخدر و تروریست های جوان اروپا است.
تاریخ انتشار : 29 آبان 1394

اولین زن داعشی در حمله داعش به پاریس شرکت داشت

پلیس فرانسه روز گذشته ـ چهارشنبه 27 آبان ماه ـ طی عملیاتی در محله "سنت دِنی" واقع در شمال پاریس با مظنونان حادثه تروریستی در پاریس درگیر شد که در جریان این عملیات اولین زن انتحاری در تاریخ فرانسه خود را منفحر کرد.
 
منابع فرانسوی انفجار انتحاری روز گذشته را اولین زن انتحاری در خاک فرانسه دانستند و در این باره اعلام کردند:حسنا آیه بولحسن 26 ساله ساکن منطقه "کلیشی سو بوا" که این منطقه در کنار منطقه "سنت دِنی" است.
 
زن داعشی

دختر 26 ساله اولین زن داعشی فرانسه

حسنا دختر خاله «عبدالحمید اباعود» طراح اصلی انفجارهای فرانسه است این فرد با نام «عبدالحمید اباعود» در سال 1987 در منطقه «مولن بیک» در غرب بروکسل متولد شد و مشهور به «ابوعمر بلژیکی» و «ابوعمر سوسی» است که لقب دوم وی از نام شهر «سوس» در مراکش که خانواده اش اهل آنجا هستند، نشأت می گیرد.
پلیس فرانسه در ساعات اولیه صبح روز گذشته عملیاتی برایی دستگیری اباعود به ساختمانی در محله سنت دِنی حمله کرد که در این عملیات حسنا قبل از دستگیری اش خود را منفجر کرد تا اولین زن انتحاری در خاک فرانسه لقب بگیرد.
در جریان عملیات روز گذشته پلیس فرانسه در شمال پاریس سه متهم کشته و هفت تن دیگر دستگیر شدند.
منابع فرانسوی در خصوص حسنا اعلام کردند:این زن انتحاری تحت پیگیری سه دستگاه اداری، جنایی و اطلاعاتی بود وی همچنین به دست داشتن در قاچاق مواد مخدر و عملیات تروریستی متهم است.
این عملیات که برای دستگیری اباعود طراحی شده بود اخبار ضد و نقیضی از فرار وی و یا عدم حضور او در پاریس حکایت دارد.
این در حالی است که دو مقام اروپایی مدعی شدند اباعود در این عملیات کشته شده است.

زن داعشی ، عکس زن داعشی عامل حمله به پاریس

زن داعشی که در حملات پاریس خودش را منفجر کرد + عکس
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 16
برگرفته از ابنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 6
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف