نمناک اخبارسیاست زن داعشی در میان جلادان داعش سر میبرد؟
زن داعشی ، داعش
سربریدن 21 کارگر مصری در لیبی که توسط گروه تروریستی داعش صورت گرفت و فیلم این جنایت منتشر شد از احتمال حضور یک زن در بین جلادان این گروه تروریستی حکایت دارد.
تاریخ انتشار : 29 بهمن 1393
بازدید : 164,410 نفر

در میان تصاویر منتشر شده سربریدن جلادان داعشی از 21 کارگر مصری، احتمال حضور یک زن را در میان این گروه تروریستی تقویت می کند.

گفته می شود که یکی از قاتلان 21 تبعه مصری در لیبی زن است زیرا اندام، بخشی از چهره و طرز راه رفتن یکی از قاتلان، بیشتر، شباهت به دختر دارد. 
این جلاد داعش، هنگام راه رفتن در ساحل لیبی بر خلاف دیگر قاتلان، قربانی خود را با 2 دست گرفته است. 
دلیل دیگری که برای دختر بودن یکی از جلادان داعش بیان می شود، نحوه ایستادن وی است هر چند سیاه بودن همه لباس های وی مانع تمایز وی از دیگر قاتلان شده است.
یکی از کاربران شبکه اجتماعی تویتر به نام شموخ در قطر اعلام کرد:من دختر هستم و از نحوه راه رفتن ، اندام و بخشی از چهره یکی از قاتلان می دانم که وی زن است.
کاربری دیگر در مصر به نام سامی کمال الدین که یک خبرنگار است و برنامه های تلویزیونی نیز اجراء می کند، اعلام کرد:با مقایسه فیلم سوزاندن معاذ الکساسبه و قتل اتباع مصری در لیبی می توان فهمید که اندام و چهره یکی از قاتلان اتباع لیبی با همدستانش و قاتلان الکساسبه تفاوت دارد.
 
زن داعشی
 
زن داعشی
 
زن داعشی

زن داعشی در میان جلادان داعش سر میبرد؟

زن داعشی در میان جلادان داعش سر میبرد؟
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 859
برگرفته از العالم-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 681 178
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف