نمناک اخبارسیاست بارداری 31 هزار “زن داعشی”!
زن داعشی ، زنان داعش
محقق ارشد موسسه انگلیسی کویلیوم با بیان اینکه 31 هزار “زن داعشی” باردار هستند هشدار داد که داعش درصدد اجرای برنامه ای سازمان یافته به منظور پرورش و تربیت نسل جدید پیکارجویانش است.
تاریخ انتشار : 19 اسفند 1394

بارداری زن داعشی

«نیکیتا ملک» محقق ارشد اندیشکده ضد تروریستی «کویلیوم» انگلیس روز دوشنبه در گفت و گو با روزنامه ایندیپندنت گفت:یک برنامه سازمان یافته برای تولید نسل آینده داعشی ها از سوی گروه داعش وجود دارد. 

وی با بیان اینکه 31هزار زن در سرزمین های تحت تصرف داعش باردار هستند، تصریح کرد که «این اقدام اتفاقی نیست بلکه یک برنامه ریزی طولانی مدت برای پرورش نسلی است که با اندیشه های افراطی بار خواهند آمد.» 

ملک در تشریح این سیاست داعش گفت:کودکان انسانی هایی خام هستند که فاقد قدرت تحلیلی هستند و بنابراین به راحتی تحت تاثیر قرار گرفته تا هرکاری را صورت دهند. 

این فعال مدنی ادامه داد:همچنین خانواده ها به ویژه مادران نقش کلیدی در این جریان دارند:آن ها داستان های شهدای داعش را برای فرزندانشان خوانده و به آن ها درست و غلط می آموزند.

وی با بیان اینکه «این اوضاع یکی از اسفناک ترین شرایط روی زمین است» افزود:کودکان کلید آینده اند لذا فرایند تلقین در چارچوب داعش از بدو تولد آغاز و در طول مدرسه و آموزشگاه های نظامی افزایش می یابد. 

«نومن بنتمن» رئیس موسسه «کویلیوم» نیز در گفت و گو با ایندیپندنت نیز ضمن ابراز نگرانی از سیاست تلقینی داعش گفت:آن ها کودکان را بر اساس قرائت نادرستی از شریعت بار آورده، حس خشونت را در آن ها تقویت کرده و به آن ها یاد می دهند تا چگونه پرچم افراط گرایی را برافرازند.

زن داعشی

زنان عضو گروه تروریستی داعش

اندیشکده ضد تروریستی «کویلیوم» انگلیس در گزارشی که روز شنبه منتشر کرد، هشدار داده بود که گروه تروریستی داعش در حال پرورش نسل جدید نیرو هایش از سنین خردسالی است.

اندیشکده «کویلیوم» دراین گزارش تحت عنوان «کودکان دولت اسلامی» بیان داشت که داعش برای تضمین آینده اش کودکان را از خردسالی برای مشاغل جاسوسی، مبلغ، سرباز و جلادی آموزش می دهد. 

این گزارش همچنین با بیان اینکه داعش از طریق آدم ربایی کودکان را به استخدام خود در می آورد، نوشت:صد ها تن از کودکان ترکمن و یزیدی در بازه زمانی آگوست 2014 تا ژوئن 2015 به زور از خانواده شان گرفته و به مراکز آموزشی این گروه تروریستی منتقل شده اند. 

گزارش یاد شده افزود:فرستاده سازمان ملل متحد در عراق نیز می گوید داعش تاکنون بین 800 تا 900 کودک را در سنین 9 تا 15 سال را ربوده است. 

این گزارش همچنین عنوان کرد که با افزایش شمار پیکارجویان خارجی، این گروه تروریستی هم اکنون 80 هزار پیکارجو دارد که 50هزار تن در سوریه و 30 هزار تن در عراق هستند. 

برپایه گزارش اندیشکده «کویلیوم» در سرزمین های تحت تصرف داعش 6 میلیون نفر زندگی می کنند. 

به گزارش روزنامه گاردین این گزارش از سوی سازمان ملل متحد تایید و همچنین قرار است چهارشنبه آینده در اختیار نمایندگان پارلمان انگلیس قرار گیرد. 

به نوشته گاردین، حداقل 50 کودک و نوجوان انگلیسی از سوی داعش در حال آموزش هستند. 

براساس آمارهای رسمی بیش از 800 انگلیسی که برخی از آن ها دختر و زن بوده اند، از زمان شروع درگیری ها در سوریه، به گروه داعش و یا سایرگروه های تروریستی و افراط گرا پیوسته اند و شماری از آن ها نیز تاکنون به کشورشان بازگشته اند. 

زن داعشی ، حاملگی 31 هزار زن داعشی

بارداری 31 هزار “زن داعشی”!
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 15
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 10 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف