نمناک اخبارسیاست تیکه زشت ترامپ به زن رئیس جمهور فرانسه + تصاویر
زن رئیس جمهور فرانسه ، عکس همسر رئیس جمهور فرانسه
دونالد و ملانیا برای دیدار با مکرون جوان به پاریس سفر کردند ، دیدار اول آنها با جمله ی نه چندان دور از انتظار رئیس جمهور آمریکا به زن رئیس جمهور فرانسه حاشیه ساز شد.
تاریخ انتشار : 24 تیر 1396

شوخی زشت دونالد ترامپ با زن رئیس جمهور فرانسه

دیدار دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با مکرون جوان رئیس جمهور محبوب فرانسه حواشی در برداشت که باز هم توجه ترامپ به یک زن در صدر آنها جای گرفت.

 دونالد ترامپ در دیدار با رئیس جمهور فرانسه و همسرش در میان صحبت های ابتدایی جمله ای را به بانوی اول فرانسه گفت که شنیدن آن از زبان ترامپ آن قدرها هم دور از انتظار نبود.

Donald Trump tells Emmanuel Macron's wife "you're in such good shape" during meeting in Paris

زن رئیس جمهور فرانسه

جمله نامناسب ترامپ به زن رئیس جمهور فرانسه

جمله زشت دونالد ترامپ با زن رئیس جمهور فرانسه

بعد از فرود آمدن هواپیمای ترامپ و همسرش در پاریس ملانیا ترامپ کنار بریژت تورونیو ایستاده بود که یکدفعه بی مقدمه آقای ترامپ بعد از نگاهی سرتاپا به همسر رئیس جمهور فرانسه گفت :هیکل خوبی داری.

زن رئیس جمهور فرانسه

لحظه ای که ترامپ چشم چرانی به زن رئیس جمهور فرانسه را ابراز کرد

 این جمله و لحن صحبت در آن بیشتر از هر چیز نظر خبرنگاران و دوربین ها را به خود جذب کرد و کلیپ آن به سرعت در فضای مجازی منتشر شد. رئیس جمهور آمریکا قبل از آنکه صحبت خود را با مکرون آغاز کند بهتر دید نگاهی داشته باشد به همسراو و بعد از بیان این جملات و تعریف و تمجید از خانم به سمت آقای رئیس جمهور برگشت و به گفتگو با او پرداخت.

البته این برای اولین بار نیست که رفتار متفاوت ترامپ با زنان سوژه رسانه های داخلی و خارجی در آمریکا می شود چرا که هنوز چند هفته ای است ماجرای خبرنگار زنی که نظر آقای تراب را به خود جلب کرده بود نگذشته است

تیکه زشت ترامپ به زن رئیس جمهور فرانسه + تصاویر

تیکه زشت ترامپ به زن رئیس جمهور فرانسه + تصاویر
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 78
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 56 22
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف