نمناک بهداشت و سلامتپیشگیری و بیماریها زنی که مانند مردها ریش دارد!
ریش ، ریش زنان
رویش موهای زائد در صورت زنان دلایل مختلفی دارد که خیلی هم نازیبا است اما این زن جوان ریش های خود را دوست دارد.
بازدید : 4,502 نفر

این زن با ریش های خود چه میکند؟

یک زن 33 ساله اهل سیاتل، از 14 سالگی به دلیل ابتلا به بیماری سندروم پلی کیستیک تخمدان، موهای زائد زیادی مانند ریش روی صورت او رشد کرده بودند و او مجبور بود هر روز صبح آنها را بتراشد تا از شر آنها خلاص شود.


او بارها با روش های مختلفی چون لیزر سعی کرد این موها را از بین ببرد. اما هیچ کدام از این روش ها موثر نبود و در نهایت بعد از گذشت 20 سال با ریش خود کنار آمد و اکنون معتقد است که آنها را دوست دارد و حتی آن را با ربان تزئین می کند.

ریش

تصاویر زنی که ریش دارد


پزشکان دو سال پیش زمانی که او 31 سال داشت، بیماری سندروم پلی کیستیک تخمدان را در او تشخیص دادند. پیش از این نیز پزشکان بارها از او اسکن گرفته بودند اما هیچ کیستی مشاهده نکرده بودند. رویش موهای زائد روی ناحیه پشت لب، چانه و قفسه سینه او از 14 سالگی آغاز شد.

او تا پیش از این به طور مرتب موهای صورتش را می تراشید و آن را با آرایش می پوشاند. مدتی هم به لیزر درمانی رو آورد ولی به دلیل گران بودن این روش دیگر آن را ادامه نداد.

ریش

موهای زائد صورت

اما بعد از سال ها تصمیم گرفت با همین موهای زائد زندگی کند و با آنها کنار بیاید. او در حال حاضر بسیار شاد است و از زندگی اش راضی است. او پس از بررسی های مختلف متوجه شد که رقابتی بین زنان ریش دار برگزار می شود و او هم در این مسابقه شرکت کرد و همین انگیزه ای برای او شد تا دیگر موهای زائد خود را نتراشد.

 

ریش

زندگی با صورتی که ریش دارد

او اکنون به چهره جدیدش عادت کرده است. مردم در خیابان گاهی از جنسیت او سوال می کنند و حتی با او عکس یادگاری می گیرند.

ریش ، ریش های صورت زن

زنی که مانند مردها ریش دارد!
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
برگرفته از باشگاه خبرنگاران/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف