نمناک سرگرمیدیدنی ها خواستگاری زن سرطانی برای شوهرش
زن سرطانی ، خواستگاري كردن
زن سرطانی در روزهای پایانی عمرش در سایت همسریابی برای پیدا شدن یک همسر خوب برای شوهرش درخواست داد.

زن سرطانی برای شوهرش به خواستگاری رفت

تاکنون شنیده اید که زن برای شوهر خود به خواستگاری برود؟ بله درست است، یک زن مبتلا به سرطان برای شوهر خودش دنبال همسری خوب می گردد تا بعد از مرگش همسرش تنها نباشد. زن مبتلا به سرطان که به دلیل پیشرفت بیماری پیشرفته اش روزهای پایانی عمر را پشت سر می گذارد، در حرکتی عجیب، نام همسرش را در سایت های همسریابی ثبت کرد تا به گفته خود، پیش از مرگش شاهد خوشبختی دوباره شوهرش باشد.

«ایمی کروس روزنتال» که نویسنده است و در امریکا زندگی می کند پس از 26 سال زندگی مشترک با همسرش «جیسون» معتقد است آنقدر خوشبخت است که حتی نمی تواند بعد از مرگ ناراحتی شوهرش را ببیند.
  

زن سرطانی

خواستگاری زن برای شوهرش

 

این زن پس از اینکه در سایت همسریابی برای پیدا شدن یک همسر خوب برای شوهرش درخواست داد به نیویورک تایمز گفت:«من هرگز تا پیش از این سایت های همسریابی را نمی شناختم اما از وقتی به روزهای پایان عمرم نزدیک شده ام، برای جیسون در این سایت ها حساب کاربری باز کرده ام و تجربه 26 سال زندگی مشترک مان را به عنوان ویژگی های او نوشته ام.

امیدوارم یک فرد مناسب این مطالب را بخواند تا جیسون بعد از من هم بتواند ماجرای عاشقانه دیگری را شروع کند.

خواستگاری زن سرطانی برای شوهرش

خواستگاری زن سرطانی برای شوهرش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از ایران/ی
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف