نمناک اخبارحوادث زن شیاد توسط مادرشوهرش به دام افتاد
زن شیاد ، جعل اسناد
زن شیاد که با همدستی شوهرش توانسته بود اموال میلیاردی همسر سابقش را تصاحب کند توسط مادرشوهرش به پلیس معرفی و دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 16 بهمن 1393
بازدید : 5,589 نفر

زن شیاد که با همدستی شوهر فعلی خود و با جعل اسناد اموال میلیاردی همسر سابق خود را تصاحب کرده بود توسط مادرشوهرش لو رفته و دستگیر شد.

سرهنگ محمد رضا اکبری، رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گلستان گفت:هفته گذشته زنی با مراجعه به ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان اعلام کرد که عروس سابقش با همکاری همسر جدیدش اقدام به جعل اسناد و تصاحب غیر قانونی اموال پسرش به ارزش 100 میلیارد ریال نموده است.
 
کلاهبرداری میلیاردی از همسر سابق
 
رئیس پلیس آگاهی اسان گلستان افزود:در همین راستا با تشکیل تیمی ویژه و با هماهنگی مراجع قضایی تحقیقات در خصوص صحت و سقم موضوع آغاز شد.
سرهنگ اکبری گفت:در تحقیقات تکمیلی مشخص شد این زن پس از فوت همسرش، با همکاری همسر جدیدش و با استفاده از جعل اسناد ملکی و روش های متقلبانه 5 باب مغازه، 8 قطعه زمین و 3 واحد آپارتمان را به نام خود تغییر داده است و در حال حاضر نیز مدعی مالکیت این املاک شده است.
وی خاطرنشان کرد:پس از جمع آوری مستندات لازم و مشخص شدن ابعاد مختلف این موضوع با هماهنگی مراجع قضایی متهم دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد. در ابتدا متهم منکر هر گونه بزه انتسابی شد اما زمانی که با مدارک محکم پلیس روبرو شد لب به اعتراف گشود.
این مقام انتظامی اظهار کرد:متهم پس از اعتراف به همراه پرونده تکمیلی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
رییس پلیس آگاهی استان گلستان افزود:ارزش این املاک بالغ بر 111 میلیارد ریال برآورد شده است.
 

زن شیاد توسط مادرشوهرش به دام افتاد

زن شیاد توسط مادرشوهرش به دام افتاد
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 28
برگرفته از تابناک-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 24 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف