نمناک سرگرمیگوناگون زنی که با 5 شوهرش زندگی میکند + عکس
زن ، زندگی تاسف بار یک زن با 5 مرد
زندگی زنی که 5 شوهر دارد یکی از سنت های تآسف بار اهالی یکی از روستاهای شمال هند می باشد که بسیار عجیب و باورنکردنی به نظر می رسد.

 زندگی عجیب و تاسف بار یک زن با 5 مرد

 
رسم و آیین عجیب و مضحک هندوها تمامی ندارد چراکه بارها از این رسومات عجیب آن ها در رسانه ها دیده و شنیده ایم،که عجیب ترین آن ها ازدواج زن ها با 5 مرد است.
 
در شمال هند در برخی روستاها همچون دهردون، خانواده های چند شوهری مرسوم است که فرزندان پسر در خانواده با ازدواج اولین برادر، به وی پیوسته و زندگی شان را با وی ادامه می دهند! گفته می شود پسران خانواده از این رو دست به این کار می زنند تا میراث پدریشان کمتر بین وراث تقسیم شده و شریک کمتری پیدا کند! آن زن جوانی که در تصویر زیر می بینید خم رجا نام دارد و عروس پنج برادر است.
 
زن
 
رجای 21 اولین بار با یک برادر هم خانه شد و پس از آن چهار برادر د یگر شوهر قانونی اش شده اند . در نتیجه طفلی به دنیا آمد و او را جی نام گذاشتند.اکنون رجا نمی داند ,که این فرزند از کدامی از برادران است. رجا در ابتدا گویا شرم میداشته است ولی تدریجاً به پنج شوهری عادت کرده ,امروز خود را خوشبخت می شمارد!
نکته جالب در این است که همه زنان در این روستا میزبان پنج همسر نیستند، تنها رجا این طور است چراکه زنا دیگر نهایتاً سه همسر دارند.
رجا اولبار به همسری گدو ویرمه 21 – ساله درآمد وبعد بیج 32 – ساله ,سان تر به سانتی رمه 28 – ساله ,پس به گاپل 26 – ساله و نهایت به دنیش 18 – ساله …
همچنین رجا خم نمی داند ,که پسر یک و نیم ساله اش جیjey از کدام همسرش است ,لاکن او همه پنج شوهرش را دوست میداشته است و همسرانش نیز به او مهر دارند, زیرا هر یک پنج برادر برابر اظهار دارند ,که شاید پسر از او باشد!
شاید این روستا را باید مکان حرام زاده ها بنامیم و شکر می کنیم که دین مان اسلام است و ما را از این گمراهی رهانیده است.

زنی که با 5 شوهرش زندگی میکند + عکس

زنی که با 5 شوهرش زندگی میکند + عکس
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 45
برگرفته از روز پلاس - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 25 20
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف