نمناک سرگرمیگوناگون زنده ماندن عجیب یک زن 60 سال بدون غذا! + تصاویر
زن عجیب ، زندگی بدون غذا خوردن
زندگی و رژیم غذایی سالم بدون غذا ! باورنکردنی است اما در مورد این زن عجیب 75 ساله که بعد از 15 سالگی اش هرگز جز آب و چای چیز دیگری نخورده است تبدیل به راز سلامتی شده است.
تاریخ انتشار : 23 شهریور 1396

زن عجیبی که 60 سال است غذا و خوردنی جامد نخورده است!!

در میان مردمان عجیب و غریب هندوستان کم نیستند افرادی که سالهای طولانی تغذیه و یا سبک زندگی غیرقابل باوری را دنبال می کنند از مردی که سالها نخوابید تا زن عجیبی که برای زنده ماندن تنها مایعات مصرف می کند.
Indian Woman Claims She Hasn’t Eaten Solid Food in 60 Years
زن عجیب

عکس زن هندی با رژیم غذایی عجیب

رژیم غذایی عجیب و باورنکردنی پیرزن هندی 

"ساراسواتی" 75 ساله اهل هندوستان در 60 سال گذشته یعنی بعد از 15 سالگی اش هرگز از خوراکی های جامد مثل برنج، نان ، میوه و ... استفاده نکرده است. به جز 1 عدد میوه موزی که او در هفته می خورد تمام مدت این 60 سال فقط آب و چای خورده است.
زن عجیب

عجیب ولی واقعی ، زن هندی 60 سال است غذا و خوراکی جامد نخورده است

او در مورد رژیم عجیب و سخت خود می گوید:تا 15 سالگی ام رژیم غذایی نرمالی داشتم اما مدتی بعد یعنی بعد از تولد اولین پسرم به دلیل مشکل تیفوئید نتوانستم مواد غذایی جامد را هضم و در معده ام نگاه دارم ، دل دردهای شدید مرا مجبور به تسلیم شدن در برابر خواسته بیماری ام کرد و از آن روز فقط آب و چای می خورم تا زنده بمانم.
همسرم برای آنکه مرا راضی به ترک این روش کند بسیار تلاش کرد اما موفق نشد چون من به این روش عادت کرده بودم و دیگر برایم خوردن خوراکی و غذای جامد غیرقابل تحمل بود.
 

زن عجیبی که 60 سال است فقط آب و چای می خورد!+عکس

زنده ماندن عجیب یک زن 60 سال بدون غذا! + تصاویر
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 20
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 19 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف