نمناک اخبارجامعه زن عنکبوتی تهران در دام پلیس افتاد
زنی 50 ساله با نام مریم که اقدام به بالا رفتن از دیوار خانه ها و سرقت طلاهای موجود در خانه می کرد و به زن عنکبوتی شهرت یافته بود طی یک عملیات پلیسی در دام ماموران انتظامی گرفتار و روانه زندان شد.
تاریخ انتشار : 23 تیر 1392
'تعدادی از شهروندان و اهالی ساکن در محدوده بی سیم تهران با مراجعه به کلانتری 159 بی سیم از سرقت طلا و اشیاء قیمتی توسط زنی 50 ساله شکایت کردند و پرونده ایی در این رابطه تشکیل و بلافاصله در دستور کار ماموران معاونت تجسس کلانتری 159 بی سیم قرار گرفت.
در تحقیقات پلیسی و بررسی ساعات وقوع و همچنین کنترل مجرمین رها شده موجود در سیستم فایلر آگاهی ماموران موفق به شناسایی هویت زن 51 ساله به نام “مریم” شدند که به تازگی از زندان آزاد شده بود. مشخصات ظاهری این زن سارق که زنی حدوداً 51 ساله،سیاه چهره،لاغر اندام و بلند قد بود اخذ و در اختیار واحدهای گشتی و ماموران گشت نامحسوس کلانتری قرار گرفت.
با به دست آمدن مشخصات ظاهری متهم تلاش برای دستگیر وی آغاز شد در ادامه گشت زنی های هدفمند و عملیات تعقیب و مراقبت پلیسی انجام شد تا اینکه ساعت 18 و 11 دقیقه 16 تیرماه 92 یکی از واحدهای گشتی موفق به شناسایی سارق که در حال پرسه زنی در خیابان شوش شرقی بود شده و بلافاصله وی را دستگیر کردند و در بازرسی از کیف همراه وی مقداری طلاجات به میزان تقریبی 2میلیون تومان کشف نمودند.
متهم پس از دستگیری بلافاصله به کلانتری منتقل و تحت بازجویی های فنی و پلیسی قرار گرفت که در خلال تحقیقات پلیسی و در بررسی سیستم فایلر آگاهی مشخص شد “مریم” سابقه دار بوده و طی دو سال گذشته نیز به اتهام سرقت منزل در خیابان های اتابک،منصور و 17شهریور توسط کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ دستگیر شده است.
 
زن عنکبوتی تهران در دام پلیس افتاد
 
متهم از سوی شکات شناسایی شده و خود نیز به به بیش از 7 فقره سرقت منزل و طلاجات شهروندان اعتراف کرده است.'

زن عنکبوتی تهران در دام پلیس افتاد

زن عنکبوتی تهران در دام پلیس افتاد
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 28
برگرفته از enekas.info
این مطلب مفید بود ؟ 24 4
نظر کاربران
سارا

سارا

با این سن و سال... واقعا خنده داره....زن عنکبوتی

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف