نمناک اخبارسیاست شهادت زن مدافع حرم شیرازی در سوریه؟ + تصاویر
زن شیرازی ، شهادت مدافع حرم
به تازگی تصاویر و ادعایی از زن شهید ایرانی که مدافع حرم بوده در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که در این مطلب واقعیت این موضوع را میخوانید.
تاریخ انتشار : 10 تیر 1394

به تازگی تصاویر و ادعایی مبنی بر شهادت زن مدافع حرم از ایران در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. به منظور جلوگیری از گسترش شایعات مجازی در شبکه های اجتماعی، مهم ترین و جدیدترین شایعه منتشر شده در فضای مجازی که توسط کاربران شبکه های اجتماعی نقل می شود را در بسته خبری «از شایعه تا واقعیت»  زن شهید ایرانی بررسی می کنیم.

شایعه
 
به تازگی تصاویر و ادعایی مبنی بر شهادت زن مدافع حرم ایرانی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است، که در ادامه می آید:
«شهیده مریم عبداللهی از شیراز... مدافع حرم بودن در سوریه به شهادت رسیده، تشییع پیکر در معراج شهدا»
 
 دکتر ندی بدران
 
 
واقعیت
 
آیا براستی زنی از ایران به عنوان مدافع حرم عازم سوریه شده است؟! هویت این تصویر که با نام مریم عبداللهی از شیراز منتشر شده است مربوط به چه کسی است؟! واقعیت این است که تصویر فوق مربوط می شود به دکتر ندی بدران از اساتید دانشگاه لبنان که چندی پیش به شهر مقدس سامراء سفر کرده و حرم مطهر امامین عسکریین(ع) را زیارت کرده است.
 
 دکتر ندی بدران
 
این استاد دانشگاه از آمادگی خود برای مقابله با تروریست های تکفیری و دفاع از مقدسات اسلامی سخن گفت همچنین فرمانده مدافعان گردان حضرت سیدالشهداء(ع) پرچم این گردان را به خانم ندی بدران اهداء کرده است.
 دکتر ندی بدران
 
 دکتر ندی بدران

شهادت زن مدافع حرم شیرازی در سوریه؟ + تصاویر

شهادت زن مدافع حرم شیرازی در سوریه؟ + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 129
برگرفته از ابنا-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 114 15
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف