نمناک اخبارحوادث زن مظنون حملات تروریستی پاریس خودش را منفجر کرد + تصاویر
حملات تروریستی پاریس ، پاریس
در ناآرامی های امروز پاریس پلیس 6 مظنون حملات تروریستی را محاصره کرد که توانست 3 تن را دستگیر کند و سه تن دیگر کشته شدند. همچنین یکی از مظنونان زنی بود که با یک اقدام انتحاری خود را منفجر کرد.
تاریخ انتشار : 27 آبان 1394

جزئیات حملات تروریستی پاریس

نیروهای امنیتی و پلیس فرانسه از بامداد امروز عملیاتی ویژه را برای دستگیری مظنونان حملات تروریستی جمعه شب به پاریس آغاز کردند.

3 مظنون دستگیر؛ 3 مظنون کشته/ یک زن خود را منفجر کرد

نیروهای امنیتی و انتظامی فرانسه در عملیات صبح امروز خود در شمال پاریس توانستند 6 مظنون حملات تروریستی را در آپارتمانی به محاصره درآورند. در این عملیات، نیروهای امنیتی توانستند سه تن را دستگیر کنند. سه تن دیگر از مظنونان نیز کشته شدند.

طبق این گزارش، یکی از مظنونان که زن بود، با یک اقدام انتحاری خود را منفجر کرد.

مجروحیت 3 پلیس و دستگیری 2 مظنون

راشاتودی گزارش داد که در ادامه علمیات ضدتروریستی نیروهای امنیتی فرانسه در شمال پاریس، تاکنون 3 پلیس مجروح شده و 2 دو تن از مظنونان بازداشت شده اند.

حملات تروریستی پاریس

دستکم یک مظنون کشته شد

خبرگزاری فرانسه گزارش داد که در عملیات ضدتروریست امروز صبح در شمال پاریس، دستکم یک تن از مظنونان به محاصره درآمده هدف شلیک گلوله نیروهای پلیس قرار گرفته و کشته شد.

7 انفجار در شمال پاریس

آسوشیتدپرس گزارش داد که 7 انفجار در سنت دونی، محل عملیات پلیس فرانسه در شمال پاریس علیه مظنونان حملات تروریستی رخ داد.

مغز متفکر در محاصره

خبرگزاری فرانسه به نقل از پلیس این کشور اعلام کرد که مغز متفکر حملات تروریستی جمعه شب به پاریس در عملیات امروز صبح نیروهای ویژه به محاصره در آمده است.

بنا به گزارش رسانه های فرانوسی، نیروهای امنیتی فرانسه در ادامه عملیات جستجوی خود برای یافتن افراد مرتبط با حملات تروریستی جمعه شب در شمال پاریس، توانستند چند مظنون را در آپارتمانی در شمال این شهر به محاصره درآورند.

حملات تروریستی پاریس

دو پلیس مجروح شدند

منابع مطلع به خبرگزاری فرانسه گفته اند که طی این عملیات و بر اثر تیراندزی ها دو تن از نیروهای پلیس فرانسه زخمی شدند.

عملیات نیروهای امنیتی و انتظامی فرانسوی در منطقه «سنت دونی» در شمال پاریس پیش از طلوع آفتاب آغاز شد و تیراندازی های متقابل همچنان ادامه دارد.

با این حال یک منبع مطلع به خبرگزاری فرانسه گفت که یک واحد عملیات ویژه از نیروی پلیس فرانسه در این حمله مشارکت داشته است.

نیروهای امنیتی و پلیس فرانسه، پس از حملات شش گانه تروریستی جمعه شب به پاریس، عملیات گسترده ای را در جستجوی افراد دخیل در این حملات آغاز کرده و تاکنون توانسته اند چندین تن را بازداشت کنند.

در حملات جمعه شب به پاریس دستکم 132 تن جان باخته و حدود 350 نفر دیگر زخمی شدند.

حملات تروریستی پاریس ، عملیات انتحاری یک زن در پاریس

زن مظنون حملات تروریستی پاریس خودش را منفجر کرد + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف