نمناک اخبارسیاست افشای نام زن دستگیر شده منافقین در آلبانی + عکس
منافقین ، منافقین خلق
فهیمه اروانی نام تروریست زن منتسب به منافقین می باشد که در آلبانی بازداشت شده است.
تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1395
بازدید : 3,255 نفر

زن منافقین دستگیر شده

نام تروریست زن بازداشت شده منتسب به منافقین در آلبانی بالاخره فاش شد.

مهدی محمدی در این باره نوشت:

فهیمه اروانی نام تروریستی است که در آلبانی دستگیر شد اما ظاهرا آزاد شده و به ایران عودت داده نخواهد شد.

فهیمه اروانی و مریم رجوی

او از کادرهای ارشد منافقین است و در ماجرای انفجار حزب جمهوری اسلامی دخیل بوده است.

مسعود کشمیری هم گرچه بازداشت نشده، مکان زندگی او در آلمان روشن است و اگر دولت های اروپایی همکاری کنند بازداشت او هیچ دشوار نیست.

این آخرین نمونه از همکاری سرویس های غربی با تروریست های نام و نشان داری است که دستشان به خون بزرگان این سرزمین آلوده است.

از منظر روابط خارجی، ظاهرا مذاکرات مسیر ٢ تنها به کار رها شدن زندانیان امریکایی گرفتار در ایران آمده و توافقات دیپلماتیک هم صرفا مسیر غارت تتمه دارایی ملت ایران در بانک های غربی را هموار کرده است. تروریست ها همچنان مصونیت دارند خصوصا اگر برخورد با آنها رازهایی را درباره گذشته غربگرایان در ایران افشا کند.


تازه ترین خبر از دستگیری فهیمه اروانی

یک عضو سابق گروهک تروریستی منافقین پیرامون انتشار خبر ی در خصوص فهیمه اروانی و مسئله شناسایی و دستگیری وی طی روزهای اخیر گفت:موضوع دستگیری فهیمه اروانی قدیمی است و ربطی به مسائل این گروهک تروریستی و اقداماتشان در ایران ندارد.

وی افزود:به هر حال محمد رضا کلاهی مسئول انفجار حزب و مسعود کشمیری مسئول انفجار ریاست جمهوری تحت حمایت آلمان هستند و تلاش ایران تاکنون برای استرداد سودی نداشته است.

شایان ذکر است؛ طی روزهای گذشته پیرامون این خبر سخنگوی نیروی انتظامی با اشاره به تلاش پلیس ایران و همکاری اینترپل از بازداشت یکی از منافقین که از عوامل انفجار حزب جمهوری بود در کشور آلبانی خبر داد واظهار داشت:به دنبال همکاری های پلیس اینترپل و پیگیری های پلیس ایران، یکی از عناصر گروهک تروریستی منافقین که در انفجار حزب جمهوری دست داشت در کشور آلبانی شناسایی و دستگیر شد.
 
همچنین یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، گفت:فرد دستگیر شده که از عوامل انفجار حزب جمهوری بوده یک خانم است و عامل اصلی همچنان تحت تعقیب قرار دارد.
اما روز گذشته خبری در رسانه ها مبنی بر فاش شدن نام تروریست زن بازداشت شده منتسب به منافقین در آلبانی منتشر شد.
 
در این خبر آمده بود فهیمه اروانی نام تروریستی است که در آلبانی دستگیر شد اما ظاهرا آزاد شده و به ایران عودت داده نخواهد شد.

منافقین ، بازداشت فهیمه اروانی تروریست زن منتسب به منافقین

افشای نام زن دستگیر شده منافقین در آلبانی + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف