نمناک سرگرمیگوناگون زن جوان خودش را نابینا کرد! + عکس
نابینا ، نابینایی
زنی 30 ساله که مدتها تلاش کرد تا چشمان خود را نابینا کند پس از سالها توانست به آرزوی خود برسد.این خانم جوان اعتراف کرد که آرامش خود را یافته است.
بازدید : 8,144 نفر

زنی که سالها در حسرت نابینا شدن می سوخت بالاخره به آرزوی خور رسید.

«اختلال هویت تمامیت بدن» یا به اختصار BIID (Body Integrity Identity Disorder) به وضعیتی اطلاق می شود که در آن فرد سالم تمایل شدیدی به نقص فیزیکی بدن خود دارد.

این دقیقاً چیزی است که بر سر این زن اهل کارولینای شمالی آمده است. او سال هاست که با قطره تمیزکننده و خشک کننده چشم سعی دارد خودش را کور کند! جول شوپینگ 30 ساله اعتراف کرده که از کودکی آرزوی کور شدن را داشته و به همین دلیل از 4 سالگی ساعت ها به آفتاب خیره می شد. با افزایش سن نیز این تمایل در وی شدیدتر شد.

در سن 18 سالگی عصای سفید به دست گرفت تا 20 سالگی به خط بریل مسلط شد و حتی همیشه با چشم بسته شنا می کرد. او بالاخره با ریختن مرتب قطره ای که چشم را خشک می کرد، به آرزویش رسید و نابینا شد. به گفته خودش هیچ وقت در زندگی تا این حد احساس آرامش و راحتی نکرده است !


نابینا شدن زن جوان

زنی که عمدا خود را نابینا کرد

زن جوان خودش را نابینا کرد! + عکس

برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 34
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف