دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمیدیدنی ها آیا این زن واقعی است یا نقاشی؟ + تصاویر
نقاشی ، زن
تصاویری که در این بخش میبینید حاصل دسترنج هنرمندی می باشد که بطور حیرت انگیزی به نقاشی هایش جان میبخشد گویی که یک واقعیت است نه اثر هنری.
بازدید : 5,153 نفر

نقاشی باورنکردنی یک زن چینی

هنرمندان بسیاری در اقصی نقاط کشور وجود دارند که مهارتشان ستیودنیست مهارتی که هر کسی جرآت خلق و  پیاده کردن آن را ندارد.نقاشی هایپر رئالیستیک تکنیک جدیدی نیست اما جالب است در دوره ای که به راحتی می توان عکس های باکیفیت بالا تهیه کرد،

هنوز کسانی هستند که قلم مو را به جای دکمه دوربین انتخاب می کنند و اغلب تحسین زیادی را به دست می آورند. عکاسی می تواند شکلی از هنر و احساسات برانگیخته درون ما باشد اما نقاشی هایپررئالیتسیک به طرز منحصربفردی اسرارآمیزتر و رویایی تر است.

«لنگ جون» هنرمند متولد 1963 در سیچوآن چین است که اکنون در پکن زندگی می کند و به عنوان یک نقاش تاثیرگذار معاصر شناخته شده است.

جزئیات باورنکردنی که او می تواند در نقاشی هایش اجرا کند، حیرت انگیز است. برای درک زیبایی واقعی و بزرگی ضربات قلم مو، و هم چنین صبر و ظرافتی که او در آثارش به کار برده، نیاز به یک ذره بین دارید. از دور، هرکسی می تواند قسم بخورد که آثار او عکاسی با فیلتر هستند. باور می کنید این زن تنها یک نقاشی باشد؟

نقاشی جالب

نقاشی جالب

نقاشی جالب

آیا این زن واقعی است یا نقاشی؟ + تصاویر

آیا این زن واقعی است یا نقاشی؟ + تصاویر
4.521
برگرفته از پرشین وی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 19 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف