نمناک سرگرمیگوناگون زن همه چیز خوار کرم زنده و لامپ می خورد + تصاویر
همه چیز خوار ، عکس انسان همه چیز خوار
زن چینی مبتلا به همه چیز خواری با خوردن ماهی زنده و لامپ به دلیل انجام حرکات غیرطبیعی و نرمال توسط پلیس این کشور تحت بازجویی قرار گرفت.

زن چینی همه چیز خوار

همه چیز خواری یکی از اختلالاتی است که تا پیش از این هم مواردی مشابه این گزارش دیده ایم .یک زن چینی با خوردن اشیای عجیب مانند ماهی قرمز زنده، مارماهی زنده، کرم زنده و حتی لامپ و انتشار تصاویر آن در فضای مجازی توسط پلیس بازجویی شده است. 

زن همه چیز خوار

زن همه چیز خوار چینی

 این زن خانه دار چینی پس از ضبط فیلم از کارهای عجیبش آن را در اپلیکیشن ویدئویی به نام «چیهوئو فنجیه» که معنای «خواهر فِنگ همه چیز می خورد» منتشر می کرد. البته برخی از مردم می گویند که او برای دریافت کلیک بیشتر از صحنه آرایی و تقلب در ویدیوهایش استفاده می کند.

خواهر فنگ می گوید که می خواهد از طریق اپلیکیشن جدیدی به نام «کوآیشو» ویدیوهایش را منتشر کند. او تاکنون توانسته بیش از 300 هزار دنبال کننده پیدا کند و گفته که از خوردن چیزهایی که مردم نمی خورند، لذت می برد.

این خانم چینی که صاحب فرزند هم هست، در یکی از شبکه های اجتماعی محبوب چین فعالیت می کند. مجموعه ویدیوهای وی با بیش از 170 میلیون کلیک به یکی از داغ ترین موضوعات این شبکه تبدیل شده است. گفتنی است این زن 48 سال دارد. 

تصاویر زن همه چیز خوار چینی در حال خوردن اشیا و موجودات زنده

زن همه چیز خوار

 زن همه چیز خوار

 زن همه چیز خوار

عکس زن همه چیز خوار در چین

نتیجه بازجویی پلیس از زن همه چیز خوار در چین

کائو یویانگ، افسر پرونده، می گوید که فیلم ها توسط پسر این خانم گرفته شده بود. این در حالی است که او پیشتر ادعا کرده بود که برادرزاده اش از او فیلم می گرفته است. پلیس می ‎گوید که سن واقعی این خانم 45 سال و سن پسرش نیز 24 سال است.

نام واقعی این خانم فاش نشده اما پلیس می گوید امکان صحنه آرایی در ویدیوهای او وجود دارد. خانم یانگ می گوید:«برای نمونه، در ویدیوی خوردن کاکتوس، تمام خارهای آن گیاه جدا و سپس فیلمبرداری ادامه پیدا کرده است.»

پلیس چین البته می گوید برخی از ویدیوهای این خانم ظاهرا واقعی بوده است. مقامات مسئول اما از بیم خطرناک بودن این ویدیوها از جنبه آموزشی برای کودکان برخی از ویدیوهای این خانم را پاک کرده اند.

 

همه چیز خوار ، تصاویر زن همه چیز چینی در حال خوردن ماهی زنده

زن همه چیز خوار کرم زنده و لامپ می خورد + تصاویر
:
امتیاز : 1.9 تعداد رای : 34
برگرفته از دیلی میل /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 21
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف