نمناک سرگرمیگوناگون زن 91 ساله پس از رفتن زیر قطار!
قطار ، حادثه عجیب
زن سالخورده 91 ساله بعد از برخورد با قطار سریع السیر جان سالم به در برد و از مرگ حتمی نجات یافت و تنها چند جای بدنش کبود شد.

زن 91 ساله بعد از رفتن زیر قطار فقط کبود شد!

شاید این باور و اعتقاد به تمام نشدن عمر مختص یک جامعه نباشد چراکه با تمام شدن عمر مرگ به هر طریقی به سراغ انسان خواهد آمد ولی اگر عمر انسان به این دنیا باشد حتی وحشتناک ترین پدیده ها نیز نمی توانند انسان را از پای در آورند آنچنانکه پیرزنی 91 ساله از ایالت نیدرزاکسن، مصداق ضر ب المثلی شد که آلمانی ها به کرات به کار می برند:«شانس آوردن وسط بدشانسی.»

ماجرا به تصادفی در ریل راه آهن مسیر برمن – هانوفر باز می گردد. زن سالخورده که به کمک واکر حرکت می کند، در کمال شهامت و برای کوتاه کردن مسیرش از وسط ریل راه آهن عبور کرد و دچار حادثه شد.

داستان بعد از ظهر جمعه روی داده، اما تنها واکر زن سالمند از میان رفت و داغان شد. او زمین خورد و جراحاتی کاملا سطحی برداشت.

پلیس برمن می گوید:«این رویداد نادری است چرا که فشار هوا در زمان عبور قطاری با سرعت 160 کیلومتر، می تواند فرد را به شدت به جایی بکوبد. لباس افراد نیز معمولا در این مواقع زیر قطار گیر می کند و فرد با قطار کشیده می شود.»

راننده قطار دقایقی بعد متوجه موضوع می شود. او فقط صدای برخورد با چیزی را شنیده است؛ صدایی که برای لوکوموتیوران ها به دلیل برخورد با جنبندگان حیات وحش عادی است.

وقتی راننده در ایستگاه بعدی بدنه قطار را بازرسی می کند، به جای آثار اصابت به یک جانور جنبنده، تکه ای از یک واکر را زیر دماغه آن می بیند. وحشت زده می شود و موضوع را گزارش می دهد. هم زمان راننده قطار دیگری که در مسیر مخالف در حرکت بود، اطلاع می دهد که کسی روی ریل ها افتاده است. هر دو راننده، روی بدترین سناریو یعنی مصدومیت شدید یا مرگ قربانی حساب می کنند.

اما با رسیدن پلیس و امدادگران معلوم می شود که زن 91 ساله تنها از چند جای بدن دچار کبودی شده و روحیه خوبی هم دارد.

در زمان صورتجلسه کردن ماجرا، پلیس پی می برد که این زن سال هاست از عرض خط آهن می گذرد و این نخستین بارش نیست. او به پلیس می گوید راهش به این ترتیب کوتاه تر می شد. سخنگوی پلیس فدرال آلمان می گوید این خوش شانسی محض است که زن سالخورده تا کنون زنده مانده است.

هر کس برای واکنش درست و پرهیز از تصادم با قطاری با سرعت 160 کیلومتر، تنها دو ثانیه فرصت دارد. پلیس فدرال آلمان همواره هشدار داده که عبور از عرض خط آهن خطر جانی در بر دارد.

زن 91 ساله پس از رفتن زیر قطار!

زن 91 ساله پس از رفتن زیر قطار!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف