نمناک سرگرمیدیدنی ها جذاب ترین ماموران زن پلیس در روسیه + تصاویر
زن پلیس ، زنان پلیس روسیه
چندین زن بعنوان مامور پلیس محلی در روسیه مشغول کارند که نقش به سزایی در آرامش و امنیت دارند از این رو این زنان نیز به عنوان زیباترین پلیس ها معرفی شده اند.
بازدید : 8,523 نفر

زیباترین ماموران زن پلیس در روسیه

ماموران زن پلیس همراه مردان در برقراری نظم و تامین امنیت مراسم عمومی شرکت می کنند و قابلیت های خود را به عنوان یک مسول نشان می دهند..در نیروهای انتظامی روسیه 197 هزار و 339 زن کار می کنند که بیش از 150 هزار نفر از آنها در پست های بالایی مشغول انجام وظیفه هستند.

زن پلیس


تقریبا 28 هزار مامور زن در بخش آگاهی نیروی انتظامی وزارت کشور روسیه کار می کنند که بیش از 4,4 هزار نفر آنها (در حدود 30%) کارشناس امور جنایی هستند.


3 هزار و 387 زن بعنوان مامور پلیس محلی در روسیه مشغول کارند.


در میان مامورین راهنمایی و رانندگی روسیه 8 هزار و 288 نفر مامور زن حضور دارند.زنان پلیس همراه مردان در برقراری نظم و تامین امنیت مراسم عمومی شرکت می کنند.

زن پلیس


پلیس روسیه اعلام کرد زنان در نیروهای پلیس فقط مسئول تامین امنیت نیستند بلکه عامل آرامش شهر هم هستند و همچنین تصاویری با عنوان زیباترین پلیس های کشور روسیه منتشر کرد که در ادامه مطلب مشاهده می کنید.

زن پلیس

زن پلیس

زن پلیس

زن پلیس

زن پلیس

زن پلیس

جذاب ترین ماموران زن پلیس در روسیه + تصاویر

جذاب ترین ماموران زن پلیس در روسیه + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 23
برگرفته از جام نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 20 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف