نمناک سرگرمیدیدنی ها آخرین زن چارلی چاپلین + عکس
چارلی چاپلین ، زن چارلی چاپلین
چارلی چاپلین نابغه سینما 16آوریل سال 1889میلاد در لندن متولد شد،وی چهار ازدواج نا موفق تجربه کرده که عکس زیر او و همسر آخرش را سال 1952 در کشتی ملکه الیزابت به همراه چهار فرزندشان نشان می دهد.

چارلی چاپلین و آخرین همسرش

چارلی چاپلین کمدین مشهور انگلیسی که یکی از پرحاشیه ترین هنرمندان زمان خود بود که علی رغم موفقیت در حرفه اش در زندگی اش شخصی اش چندان موفق نبود،وی چهار ازدواج نا موفق تجربه کرده که عکس زیر او و همسر آخرش را سال 1952 در کشتی ملکه الیزابت به همراه چهار فرزندشان نشان می دهد.

چارلی چاپلین

پدر و مادرش بازیگر تئاتر بودند و خود نیز، در نخستین سالهای زندگی، بازیگری را شروع کرد .چارلی در سن 21 سالگی به نیویورک رفت و بلافاصله در یک نمایش کمدی درخشید و سال بعد قراردادهای مهمی با تهیه کنندگان بست و در سال 1913برای نخستین بار بازی در فیلمی را به عهده گرفت . چاپلین تنها یک بازیگر نبود، او فیلمنامه می نوشت، کارگردانی می کرد ، تهیه کننده بود و در نهایت برای فیلم موسیقی هم ساخت .
این نابغه سینما پس از توفیق آثارش ، یک کمپانی تهیه فیلم ایجاد کرد که در سال 1918با شرکت چند تن از هنرپیشگان معروف بصورت کمپانی عظیم «یونایتد آرتیستز» درآمد . با تولد سینمای ناطق ، هالیوود دچار بحران بزرگی شد و بسیاری از هنرمندان معروف در مدت کمی افول کردند. اما چاپلین تسلیم نشد .

او تصمیم گرفت همچنان فیلم صامت بسازد. استدلال او این بود که اساس کار او پانتومیم (بازی بدون کلام) است .معروفیت چاپلین باعث شد که او با بسیاری از شخصیت های بزرگ زمان خود چون گاندی، انیشتین و برنارد شاو ملاقات کند و مورد ستایش آنان قرار گیرد.به گزارش ایرنا چاپلین درآغاز دهه 50به همراه گروهی بزرگ از روشنفکران و هنرمندان از آمریکا اخراج شد و در سوئیس اقامت گزید. او فقط یکبار در اواخر عمر برای دریافت اسکار افتخاری به آمریکا بازگشت. چاپلین به داشتن افکار دست چپی متهم بود و در دوران «مک کارتیسم» مغضوب واقع شد و تا مدت ها حق ورود به آمریکا را نداشت.

عکس آخرین همسر چارلی چاپلین

آخرین زن چارلی چاپلین + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از فردا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف