نمناک اخبارحوادث زن چینی در حین طواف کعبه خودکشی کرد
خودکشی ، خودکشی عمره گزار
یک زن عمره گزار چینی با رفتن به طبقه فوقانی طواف حرم، به کمک صندلی از نرده ها بالا رفت و با پرتاب خود به پائین دست به خودکشی زد.
تاریخ انتشار : 29 بهمن 1393
بازدید : 22,390 نفر

زن چینی که با صندلی چرخدار خود را به طبقه فوقانی رسانده بود با پرتاب خود به پائین خودکشی کرد. وی به محض برخورد با سطح صحن حرم، جان خود را از دست داد و جسدش به سردخانه منتقل گردید.
به گزارش های رسیده از سعودی، تحقیقات درباره علت مرگ زن چینی ادامه دارد، کارشناسان جنایی عربستان بر این عقیده اند که امکان دارد وی از نظر عقلی مشکلی داشته باشد.
به گزارش العربیه، وی در ساعت 2 بامداد روز دوشنبه با قرار گرفتن بر روی نرده های طبقه فوقانی طواف خود را به پایین انداخت و با وجود این که مسئولین حرم وی را مشاهده و به سویش شتافتند اما نتوانستند او را از این کار بازدارند.
شلبی، سخنگوی وزارت بهداشت در گفت و گو با العربیه بیان کرد:گزارش های پزشکی قانونی ثابت کرد که زن در اثر سقوط از بلندی در ناحیه سر و جمجمه دچار شکستگی و خونریزی داخلی شده بود.

زن چینی در حین طواف کعبه خودکشی کرد

زن چینی در حین طواف کعبه خودکشی کرد
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 54
برگرفته از شفقنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 39 15
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف