نمناک سرگرمیدیدنی ها پختن ماهی بر روی کاپوت ماشین توسط زن چینی + عکس
زن چینی ، اقدام زن چینی
زن چینی با توجه به هوای بسیار گرم در فصل تابستان، دست به کاری عجیب و غریب زد.

اقدام جالب زن چینی در واکنش به هوای گرم

با آمدن فصل تابستان و گرمای بیش از حدی که در این روزهای اولیه اکثر شهرنشینان را کلافه کرده است، خانم چینی توانست ایده خلاقانه ایی را به مرحله عملی برساند و از طریق آن اینک در حال کسب درآمد است.

به دلیل گرم شدن بیش از حد هوای کره زمین در این فصل خانم چینی تصمیم به کسب درآمد از این آب و هوای گرم کرد و ایده این خانم خلاق ارائه ماهی پخته به مشتریان البته بدون استفاده از هیچ ظرف و روغنی بود!!چگونه می شود؟!همان گونه که در تصاویر مشاهده می نمایید این خانم چینی ماهی ها را تحت حرارت 40 درجه کاپوت ماشین می پزد.

کار عجیب زن چینی

پختن ماهی بر روی کاپوت ماشین

 اقدام زن چینی در هوای گرم تابستان

به گفته اخبار محلی چین ، دمای منطقه ایی که این خانم چینی در آن سکونت دارد (Binzhou)، اغلب نزدیک به 40 درجه سانتی گراد می رسد .در این تصاویر مشاهده می نمایید که این خانم چینی در حال پختن 5 عدد ماهی بر روی کاپوت ماشین است و قسمت جالب آن، استفاده از چتر به عنوان سایبان در بالای سرش می باشد تا از پوست خودش در برابر گرما محافظت نماید.

همچنین در تابستان گذشته ، یک آقا نیز چنین کاری انجام داده بود و آن هم با این تفاوت که، این آقا در دمای 45 درجه توانست تخم مرغ را در مدت 1 دقیقه در ماهی تابه آماده کند!!

زن چینی بر روی کاپوت ماشین ماهی پخت + عکس

پختن ماهی بر روی کاپوت ماشین توسط زن چینی + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف