نمناک اخبارجامعه اقدام زشت زن کرجی برای انتقام از شوهرش! + عکس
زن کرجی ، انتقام زن کرجی از شوهرش
زن کرجی برای انتقام از شوهرش دست به اقدامی عجیب و زشت زد . او که بعد از انتشار عکسهای خصوصی و عریان خودش در کنار همسرش بازداشت شد در این مورد توضیح داد.
تاریخ انتشار : 14 آذر 1395

زن کرجی برای انتقام از شوهرش عکسهای عریان خود را منتشر کرد

این زن که در فکر انتقام از شوهرش بود دست به این عمل زشت زد. زن جوان که از طلاق عاطفی رنج می برد برای انتقام از همسرش عکس های خصوصی شان را منتشر کرد.

زن کرجی

عکس عریان زن کرجی برای تلافی رفتار شوهرش در اینترنت پخش شد

سرهنگ «یزدان نیکنام» رئیس پلیس فتای استان البرز به شوک گفت:سی ام فروردین ماه سال جاری مرد جوانی با مراجعه به پلیس فتا اظهار داشت عکس خصوصی وی و همسرش در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.
پلیس به دنبال شناسایی عامل انتشار عکس های خانوادگی بود که مشخص شد همسر این مرد جوان به نام «ندا» خودش عکس های خصوصی شان را منتشر کرده است.
بدین ترتیب مرد جوان از همسرش شکایت کرد و او در بازجویی کارآگاهان پلیس فتا، انگیزه خود را انتقام عنوان کرد.این زوج جوان مدت ها بود که در گرداب طلاق عاطفی به سر می بردند و متأسفانه زن جوان که از این مسأله خسته شده بود، برای انتقامگیری از شوهرش عکس های خصوصی شان را منتشر می کند.
چند سال داری؟ 27 سال.
چند وقت است ازدواج کردی؟ سه سال.
بچه هم دارید؟ نه بچه ای نداریم.
علت اصلی انتشار عکس های خصوصی و خانوادگی ات چه بود؟ برای انتقام از شوهرم.
چرا تمایل داشتی از شوهرت انتقام بگیری؟ چون او هیچ علاقه ای به من نداشت و از طرفی مرا هم طلاق نمی داد. من در خانه پدرم بودم و چند ماه در تنهایی زندگی می کردم که چنین کاری کردم.
با انتشار عکس های خودت، آیا فکر نکردی حیثیت خودت هم زیر سؤال می رود؟ آنقدر میلم برای انتقام شدید بود که اصلاً به این چیزها فکر نمی کردم.
الان که در بازداشت هستی چه احساسی داری؟ پشیمان هستم، چون به خودم ضربه زدم.

زن کرجی ، عریان شدن زن کرجی برای انتقام از همسرش!

اقدام زشت زن کرجی برای انتقام از شوهرش! + عکس
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 56
برگرفته از ستاره ها /ن
این مطلب مفید بود ؟ 33 23
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف